Biovanne

Ár:   1999 Ft és 5499 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2022. február 15.

Ár:   1999 Ft és 5499 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

• Haj: A biotin és a cink szerepet játszik a haj normál állapotának fenntartásában.
  • Bőr:  A niacin, a biotin, a B₂- és az A-vitamin, a cink, a jód, továbbá a ligetszépe olaj és a szőlőmag-kivonat hozzájárul a bőr egészségének fenntartásához.A C-vitamin hozzájárul a megfelelő kollagénképződéshez, így a bőr normál állapotának, működésének fenntartásához.
  • Köröm: A cink részt vesz a köröm normál állapotának megőrzésében.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PtVbr

2022. április 23.

Terveztem egy 3 hónapos kúrát, nagyon pozitívan álltam hozzá, nem voltak nagy elvárásaim, de körülbelül 2 hét használat után (napi két kapszulával) elkezdtek gyulladt pattanások megjelenni az arcomon, a hajam vonalában és a mellkasomon. A hajamon semmilyen változást nem tapasztaltam 4 hét alatt, még talán könnyebben is zsírosodik, mint előtte, így számomra hatalmas csalódás. Ahelyett, hogy használt volna, csak több problémát okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 23.

dzsuzsanna

2022. április 15.

Eveken keresztul hasznaltam kuraszeruen, akkor ereztem, hogy erosebb lett a vekony szalu, toredezesre hajlamos hajam es kevesbe hullott. Tablettakat es kapszulakat sajnos nem tudok lenyelni, a Biovanne-t is mindig szetragva tudtam bevenni. Telen ismet vettem belole egy nagy kiszerelest, de meglepoen tapasztaltam, hogy az eddig benne talalhato folyadek nem volt benne es hatasa se volt most. Lehet csak rossz szeriat fogtam ki, de elvette a kedvem, hogy ujravasaroljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

hoya94

2022. január 12.

Jó pár évvel ezelőtt volt egy plus nélküli változata, az nekem nagyon jó volt. Sokat nőtt tőle a hajam és egészségesebb volt pedig nem könnyű eset, kevés is, vékony is, törik is. Aztán egyszer már csak ezt a plust lehetett kapni, megvettem gondoltam ez is jó lesz. Nagy csalódás volt, az ég világon semmit sem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

duchess_g

2021. szeptember 22.

A haj nem nő tőle gyorsabban, az újonnan növő haj minőségén viszont javít valamelyest, és babahajak is megszaporodnak tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

zizz89

2021. augusztus 29.

Semmit nem használt, esetleg a bőrömet tisztította, de az nagyban múlik a táplálkozáson is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

katagali92

2021. augusztus 15.

A körmöm kicsit erősebb, a hajam szebb és fényesebb lett tőle, de az arcomon, bőrömön viszont igazi nagybetűs változást hozott. Nem jönnek ki nagy gyulladt pattanások, még amikor a menstruációm megjön sem. Mellkasomon, hátamon azóta egy sem jött ki, holott ott is naponta jöttek ki gyulladt pattanás szerű dolgok. Nekem felér egy csodaszerrel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Isla

2021. június 28.

Többször vettem már mert olcsó, de amúgy nem sok hatását tapasztaltam, így placebónak sem az igazi. Bőr/haj/köröm - minddel vannak problémáim. A körmöm picivel erősebb lett amíg szedtem, de ennyi és nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Butterflye

2021. március 14.

Nagyon sokáig szedtem ezt a vitamint, mellette hajhullás elleni sampont is használtam. Nekem sokat segített. Nem hullik már annyira a hajam, és csak napi egy tablettát szedtem. A körmömnek is jót tett, erős lett, nem töredezik, az arcomon nem vettem észre változást. Ami a legfeltűnőbb, sok pici baba hajam lett, és még soha ilyen gyorsan nem nőtt a hajam mint ettől a vitamintól, a vállig érő hajam, alig egy év alatt derékig érő lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Vanda234

2021. március 9.

Sajnos erre a termékre gyanakszom hogy nagyon sok pici piros gyulladt seb lett az arcomon...
Nem tudjátok pontosan melyik összetevő miatt alakul ki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Nem tudjátok pontosan melyik összetevő miatt alakul ki?

Noncsi915

2021. február 15.

Hajhullás miatt kezdtem el szedni, kereken egy hónapot végigszedtem belőle. A hajhullásomon némiképp segített, de a 3 hét körül a bal arcomon csúnya allergiaszerű piros foltok jöttek ki. Kezdetben fájdalmatlan, majd fura göcsörtös lett a bőröm azon része és totál ki is száradt és viszketett is, minden is csípte. Mivel semmilyen arcápolási és egyéb rutinomon nem változtattam, így egyértelműen a termék volt a ludas. Abba is hagytam és el is múlt kb. 1,5 hét alatt a csúnya, fájdalmas jelenség.
Nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Nem veszem többet.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.