Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

BViki22

2019. szeptember 1.

Azért kezdtem el szedni, mert észrevettem, hogy hullik a szempillám. Minden sminklemosásnál 5-10 között, de akkor is hullott, ha napokig nem festettem. Cseréltem sminket, lemosót, mindent, de semmi, és ekkor ajánlották a Biovanne-t. Az első hónapig nem észleltem változást, de aztán egyre jobb lett a helyzet. Most már csak max egy-kettő hullik ki, miután beszedtem a 90 darabot. Ezen kívül viszont nem tapasztaltam nagyon semmit, nem nőtt jobban a hajam, bőröm-körmeim sem lettek szebbek, de szerencsére kellemetlen mellékhatásokat nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

csaktimi

2019. augusztus 10.

Volt egy nagyon nehéz időszakom és rengeteg hajam hullott ki, de szó szerint csomókban. Elkezdtem szedni ezt egy ismerősöm ajánlására, szedtem becsületesen! 3-4 hónapig semmit nem vettem észre, aztán egyszercsak egy hajszárításnál épp azon a területen tartottam ahol nagyon sok hajam kihullott és leesett az állam! A csomók elkezdtek visszanőni! De rengeteg! 5-6 centis hajcsomók meredeztek fényesen, egészségesen. Azt hittem örömömben sírvafakadok. Aztán észrevettem máshol is...rengeteg kusza kis babahaj (: sose volt babahajam, max babakoromban. Azóta eltelt vagy 2 év, folyamatosan szedem a biovanne-t, bár lecsökkentettem napi 1-re az adagot és így a nagyobb doboz kitart nagyon sokáig. A hajam baromi gyorsan nő, ha összefogom, érzem hogy megvastagodott a copfom.Sajnos a vékonyszálúsága nem változott de rengeteg van belőle. A fejemre még mindig szeret rálapulni, de ezzel még meg tudok bírkózni lelkileg :D
A körmöm is nagyon-nagyon gyorsan nő,sajnos az erőssége sajnos neki sem változott. A körmösömet el kellett hagynom mert 1,5 hét után már vállalhatatlan a lenövésem és csődbe juttatom magam ha ennyiszer megyek körmöshöz :D
A bőröm 18 éves korom óta problémás, de hormonális eredetű, (amire 6 év!!!! alatt sikerült rájönniük az orvosoknak), szóval mondhatni hogy a bőrömre nincs hatással.
Összességében nekem ez a bogyó egy csoda, sosem felejtem el a pillanatot amikor megláttam azt a rengeteg új hajat . (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Platina890413

2019. április 21.

Én évente kétszer ( Magic Hair kapszulát szedek ami nálam nagyon jó). Gondoltam amig szünetet tartok addig kipróbálom ezt. Nem kellett volna -nagyon nem 😔😔😔.
Mellék hatások: sok pattanásom lett ( pedig nem szoktak lenni max 1-2 ) ,nagyon éhes voltam egész nap , és a közérzetem se volt a legjobb - mind ez 2 hét alatt úgy,hogy semmi más se változott az életemben . Most már négy napja nem eszem ,láthatólag javul az arcom / állandó éhség meg megszűnt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

balazskrisztii

2019. április 19.

Nem hozott nagy változást a haj-bőr-köröm vonalon, cserébe akkora étvágyam lett, mint még soha. Ha káprázatos hatása lett volna, lehet nem hagyom abba, de ez a falánkság senkinek nem hiányzik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

kabszi

2019. március 9.

Meg nem fogyott el az első doboz, napi egyet szedek, de így is láthatóan erősített a hajamon. Sajnos azonban a szőrnövekedest is rendesen beindította... ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

ackachan

2018. december 16.

Én még csak 8 napja használom (minden nap, reggel és este is szedem ahogy kell), és már most látszik az eredménye. Én csak a hajam végett vásároltam meg, mert minden fésülésnél és minden hajmosásnál szinte egy maroknyi hajam jött ki. Mióta ezt használom nem mondom, hogy egyáltalán nem hullik a hajam, de már csak pár szál hullik ki ugyanazon tevékenységek végeztekor. Hozzátenném, hogy ezt egy olyan embernél érte el, aki egyáltalán nem sportol, viszonylag egészségesen se táplálkozik (zöldségeket egyáltalán nem eszek, csak néha gyümölcsöt, gyorskajákat se eszek), a hajhulláson nem is csodálkozom. Hajamat nem festem, vasalni se vasalom. Nálam már megérte az árát.
Kíváncsi vagyok a kúra végére mennyire fog javulni a hajam állapota! :)

(Még így hozzátenném, hogy a körmöm az úgy nő, hogy csak na. A bőröm az eléggé problémás, de ezen ez a kapszula se nem rontott, se nem javított eddig.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Kíváncsi vagyok a kúra végére mennyire fog javulni a hajam állapota! :)

csvik

2018. november 26.

Sok jót olvastam róla, de nekem nem vált be. 3 hónapig szedtem és miután befejeztem nagyon pattanásos lett az arcom amin már csak a gyógyszer segített. Nem biztos hogy emiatt, de a szokásaimon nem változtattam. Ha valaki erősebb hajat, körmöket szeretne, inkább próbáljon meg egészségesebben táplálkozni, mint hogy ezt szedje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nusoka

Korcsoport: < 18
2018. november 6.

A bőröm szebb, a körmöm pedig erősebb lett tőle. A hajam nem sokat nőtt, de a babahajak elleptek. Kíváncsi leszek mit csinál hosszútávon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 6.

Nikuczi

2018. november 5.

Az esküvőm előtt fél évvel vettem egy dobozzal, szerettem volna, ha szebb és hosszabb lesz a hajam addigra. Nekem nagyon bevált, kevesebb töredezett hajszálam volt, a körmeim erősebbek lettek, a körömágy bőre szinte sosem repedezett be, pedig előtte sokat küzdöttem ezzel a problémával. Mégsem tudok neki öt csillagot adni, mert a hajra és a körömre gyakorolt pozitív hatást ellensúlyozza, hogy nem csak a haj, hanem vele együtt az egész test szőrzete megerősödött, és gyorsabban nőtt. Ez nyáron hatalmas hátrányt jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Mancsoska

2018. október 13.

Még csak egy hónapja szedek napi 1 kapszulát. A bőrömön nem segített egyáltalán, ugyanúgy küzdök a zsíros-aknés bőrrel, de a körmöm és a hajam egyértelműen erősödött. A körmeimet mindig röviden kell tartanom és amióta ezt használom, azóta nem elég hetente 1x vágnom/reszelnem, muszáj hét közben beiktatnom még egy alkalmat. A hajhullásom nem csökkent, viszont a nagyon sok bébihajam nőtt és erősebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology