Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

duchess_g

2021. szeptember 22.

A haj nem nő tőle gyorsabban, az újonnan növő haj minőségén viszont javít valamelyest, és babahajak is megszaporodnak tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

zizz89

2021. augusztus 29.

Semmit nem használt, esetleg a bőrömet tisztította, de az nagyban múlik a táplálkozáson is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

katagali92

2021. augusztus 15.

A körmöm kicsit erősebb, a hajam szebb és fényesebb lett tőle, de az arcomon, bőrömön viszont igazi nagybetűs változást hozott. Nem jönnek ki nagy gyulladt pattanások, még amikor a menstruációm megjön sem. Mellkasomon, hátamon azóta egy sem jött ki, holott ott is naponta jöttek ki gyulladt pattanás szerű dolgok. Nekem felér egy csodaszerrel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Isla

2021. június 28.

Többször vettem már mert olcsó, de amúgy nem sok hatását tapasztaltam, így placebónak sem az igazi. Bőr/haj/köröm - minddel vannak problémáim. A körmöm picivel erősebb lett amíg szedtem, de ennyi és nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Butterflye

2021. március 14.

Nagyon sokáig szedtem ezt a vitamint, mellette hajhullás elleni sampont is használtam. Nekem sokat segített. Nem hullik már annyira a hajam, és csak napi egy tablettát szedtem. A körmömnek is jót tett, erős lett, nem töredezik, az arcomon nem vettem észre változást. Ami a legfeltűnőbb, sok pici baba hajam lett, és még soha ilyen gyorsan nem nőtt a hajam mint ettől a vitamintól, a vállig érő hajam, alig egy év alatt derékig érő lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Vanda234

2021. március 9.

Sajnos erre a termékre gyanakszom hogy nagyon sok pici piros gyulladt seb lett az arcomon...
Nem tudjátok pontosan melyik összetevő miatt alakul ki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Nem tudjátok pontosan melyik összetevő miatt alakul ki?

Noncsi915

2021. február 15.

Hajhullás miatt kezdtem el szedni, kereken egy hónapot végigszedtem belőle. A hajhullásomon némiképp segített, de a 3 hét körül a bal arcomon csúnya allergiaszerű piros foltok jöttek ki. Kezdetben fájdalmatlan, majd fura göcsörtös lett a bőröm azon része és totál ki is száradt és viszketett is, minden is csípte. Mivel semmilyen arcápolási és egyéb rutinomon nem változtattam, így egyértelműen a termék volt a ludas. Abba is hagytam és el is múlt kb. 1,5 hét alatt a csúnya, fájdalmas jelenség.
Nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Nem veszem többet.

hellmolli

2021. február 1.

A Biovanne vitaminból a 90 db-os kiszerelést vettem meg, de messze nincs olyan hatása, mint a Jutavit szépségvitaminnak. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 1.

takacszsofi70

2020. november 26.

Nem igazán látok vele sok változást, pedig nagy reményeim voltak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

Nem igazán látok vele sok változást, pedig nagy reményeim voltak

AVoracsek

2020. október 19.

Nagyon dicsérték, hogy ez mindenféle hajhullást képes megállítani, ezért tettem vele egy próbát. Nekem semmi eredményt nem hozott, több hónapos használatot követően sem. Talán lett pár babahajam, de a hajam továbbra is úgy hullott, mintha fizetnének érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.