Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

Ivcsi

2016. február 9.

Sziasztok! Lassan túl vagyok a három hónapos kúrán, a körmömmel csodákat tett, erősek, nem töredeznek s végre három pici mellett olyan hosszú, mint amilyet szeretnék, jah és gyönyörű fehérek :) A hajamról csak annyit, hogy a fodrászom is megkérdezte, hogy mit tettem vele, annyira más mint eddig volt, puhább, dúsabb, s könnyebben kezelhető. A bőrömmel nem volt eddig sem különösebb problémám, úgyhogy ott nem tudok tapasztalatot írni! Bátran próbáljátok ki, tényleg jól feltölti a szervezetet, minden nőnek jár!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

Fish90

2016. február 9.

3 hónapig volt lehetőségem kipróbálni a terméket, a körmeimen vettem észre a legnagyobb változást. Erősebbe lettek és sokkal gyorsabban nőnek. Mintha a hajam is gyorsabban nőtt volna, mint korábban, de a vitamin előtt se volt panaszom erre, úgyhogy nehéz eldönteni mennyiben befolyásolta a hajnövekedésemet. A bőröm állapotán sajnos nem vettem észre változást. A körmeim javulása miatt mindenképp érdemes volt kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Memoni

2016. február 8.

Érezhető változást láttam a hajamon. Erősebb lett, fényesebb, rugalmasabb. 3 hónapig tesztelhettem a terméket. A körmömön nem láttam változást, bár nem volt komolyabb problémám vele korábban sem. Megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

seady77

2016. február 8.

Termeszetes hullamos hajammal csodat muvelt, meg sosem volt ilyen pihe-puha a hajam, hiaba pakoltam ra dragabbnal dragabb krempakolasokat stb. A kormeim is megerosodtek tole, es mintha eleg lenne ritkabban testapolozni a boromet is:) Nekem nagyon vbevalt, ajanlom minden hasonlo haju nonek, mert ismet az igazolodtt, hogy belsoleg kell hatni a kulsore:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 8.

miri84

2016. február 8.

Nagyon szerencsésnek mondhatom magam, mivel 3 hónapig tesztelhettem ezt a terméket. A hajam sokkal egészségesebb, fényesebb és dúsabb lett tőle. A bőröm sajnos rozaceás, de ettől a táplálékkiegészítőtől sokkal kevésbé pirosodik, még a kozmetikusom is meglepődött. A körmöm sokkal gyorsabban nő, de sajnos mostanában sokat festettem, és emiatt kicsit könnyebben töredezik, ezen sajnos ez sem tudott változtatni. De csak ezt az egy negatívumot tudom róla elmondani. Nagyon elégedett vagyok vele, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

AnneLily

2016. február 8.

3 hónapig teszteltem a Biovanne Plus-t és összeségében elégedett vagyok a termékkel. A haj, köröm, bőr terén is tapasztaltam pozitív változásokat eltérő mértékben. Én örülök, hogy természetes összetevőket is tartalmaz, mint a ligetszépeolaj és a szőlőmagkivonat. Az ár-érték aránya jó s a design is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

pantyus

2016. február 8.

Végigcsináltam a 3 hónapos kúrát és egészen jól teljesített. A hajam mintha új életre kelt volna (bár vágva is lett jócskán a hosszából és bio samponra is váltottam), de szembeötlő a változás. Fényesebb és puhább, sokkal egészségesebb! :) A körmöm is erősödött én is géllakkozok és tovább is bírja rajta, nem gyengült meg alatta. A bőrömön nem vettem észre különösebb változást. Alapvetően jó termék, ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

gemzit

2016. február 7.

Én is azok között a szerencsések között lehettem, akik 2 hónapig tesztelhették a Biovanne Plus+ szépségvitamint.
Nálam a vitamin az első hónap után bizonyított az alábbiak miatt:
- a hajam állaga sokkal szebb lett. Fényesebb, és a babahajak is rendületlenül nőnek. A töredezettséget és a hajhullást egyelőre nem szüntette/javította a termék, de még nem is vagyok a program végén
- a bőröm hajlamos nagyon kis mértékben pattanásosodni, ebben is észrevettem javulást. Az első hónap után már nem jelentek meg pattanások.
Amin a termék nem tudott segíteni:
- azok a körmeim. A körmeim ugyanúgy törnek még.

A termék tőlem megkapja az 5*-ot a fentiek alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Nálam a vitamin az első hónap után bizonyított az alábbiak miatt:
Amin a termék nem tudott segíteni:
- azok a körmeim. A körmeim ugyanúgy törnek még.

A termék tőlem megkapja az 5*-ot a fentiek alapján.

mezesbogyi1027

2016. február 7.

Most érek a 2 hónapos kúra végére. :) Az elején eléggé hullott a hajam és a körmöm sem volt az igazi, mert a sok géllakk meggyengítette. Szerintem mindenképpen érdemes végig csinálni a két hónapos kúrát, mert igaz, hogy már az elején láttam változást, de mostanra állt meg szinte teljesen a hajhullásom, és a körmöm is mostanra jött rendbe :) Én mindenképpen csak ajánlani tudom, mert nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

kulturmosoly

2016. február 7.

Nekem is sikerült bekerülnöm a 3 hónapos tesztelési projektbe, aminek nagyon örültem, hiszen a hajam rettentő állapotban volt. Alapból vékonyszálú a hajam, könnyen lelapul és e mellé zsírosodik és hullik is. A körmeim állapota rendben volt, a bőröm pedig olyan közepes állapotban volt, télen egyébkét is jobban szárad, de nagy probléma nem szokott vele lenni.
Úgy tűnik én kicsit lemaradtam a tesztelésben, még van kb 2 heti adagom, de kétlem, hogy a véleményem megváltozna, de ha mégis akkor mindenképpen frissíteni fogom a véleményemet.
Magát a terméket nagyon szerettem, minden reggel és este örömmel szedtem és vártam a változást, ami sajnos nem jött. Se a hajamon, se a bőrömön. Jelenleg ugyanúgy állok mint 3 hónappal ezelőtt. Lehet, hogy én vártam túl sokat tőle, de nem váltotta be az ígéretét. Negatív hatása szerencsére nem volt, se hízás se egyéb probléma, ezt talán pozitívumként lehet felfogni.
Összességében nem vált be nekem ez a termék és ezt rettentően sajnálom!

Összességében nem vált be nekem ez a termék és ezt rettentően sajnálom!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology