Biovanne

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorus, Módosítva: 2014. január 29.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

• A biotin és a cink szerepet játszik a haj normál állapotának fenntartásában.
  • A réz részt vesz a kötőszövetek normál állapotának fenntartásában, valamint a haj és a bőr pigmentációjában.
  • A niacin, a biotin, a C, B2 és A vitamin, a cink, a jód, továbbá a ligetszépe olaj és a szőlőmagkivonat hozzájárul a bőr egészségének fenntartásához.
  • A cink részt vesz a köröm normál állapotának megőrzésében.
  • A biotin, a C, B1, B2, B6, B12 vitamin, valamint a magnézium, a vas, a réz és a jód részt vesznek a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban.
  • A niacin, a C, B2, B6, B12 vitamin, valamint a magnézium és a vas hozzájárul a fáradtság és kifáradás csökkentéséhez.
  • A magnézium szerepet játszik az idegrendszer és az izmok normál működésében.
  • A vas, a cink és a jód hozzájárul a megfelelő szellemi működés fenntartásához.
  • Az E, C, B2 vitamin, valamint a cink és a réz antioxidáns hatásuknak köszönhetően hozzájárulnak a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez.

lucintaa

2015. március 11.

Hát, végül gyógyszertárban ráleltem. :)

Végigcsináltam a 3 hónapos kúrát, és a következők az eredmények:
- A hajam állapota abból a szempontból javult, hogy fényesebb lett, szebb, és dúsabb, azonban sajnos ugyanúgy sok szál kihullik.
- A körmöm is szebb és erősebb lett.
- A bőrömön nem tapasztaltam változást, talán egy kicsit rugalmasabb lett.
- Valóban energikusabb lettem, amióta elkezdtem szedni, nem vagyok annyira lusta, mint régen.
- Az anyagcserémet rendbe hozta, ez tény.
- A szellemi fejlődésben nem érzékeltem különösebb módosulást.

Jó volt kipróbálni, nem bántam meg a rá kiadott pénzt, de még keresnem kell az Igazit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Hát, végül gyógyszertárban ráleltem. :)

Végigcsináltam a 3 hónapos kúrát, és a következők az eredmények:
- A körmöm is szebb és erősebb lett.
- A bőrömön nem tapasztaltam változást, talán egy kicsit rugalmasabb lett.
- Az anyagcserémet rendbe hozta, ez tény.
- A szellemi fejlődésben nem érzékeltem különösebb módosulást.

doreszka94

2014. december 21.

Gyógyszertárban sikerült beszereznem egy ilyet összecsomagolva a 90 szemes Plus+-szal, így reggel-este szedem 1-1 mind a kettőből. Kb 2 hete szedem őket,a körmöm erősebb lett,meg a Vital így vizsgaidőszak idején nagyon jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

anna.izso90

2014. február 25.

Kb. 2 hete szedem, eddigi hatása erősebb köröm, már pár nap után. Igazából én e célból kezdtem el szedni, mert sokat kell a munkahelyemen pakolnom, és minden körmöm betört, letört. Mióta szedem megerősödtek és megnőttek! A Biovanne Plus is ilyen hatással volt rám, az is jó vitamin. Remélem ennek a "+vital"-os hatásai is a későbbiekben megmutatkoznak:) ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Ascorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Biotin, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.