Bite Beauty

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fuufanni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   $26
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Jól pigmentált rúzs, természetes összetevőkből.

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Glyceryl Rosinate i Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Triisostearyl Citrate eo Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Wax Polymethyl Methacrylate Hydrogenated Castor Oil ti I eo I eu 1 0Flavor Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax Acacia Decurrens Flower Wax eo Polyglycerin-3 h Helianthus Annuus Seed Oil eo Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Serica (Silk) Powder Pearl Powder Glyceryl Oleate eo I eu Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Resveratrol a I gy Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Prunus Dulcis (Almond) Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil eo Siraitia Grosvenorii Fruit ExtractTitanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0CI 42090 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz FD&C Red 40 sz 2 2Red 6 / CI 15850 sz Red 7 Lake / CI 15850 szRed 27 / CI 45410 szRed 28 Lake / CI 45410 sz Red 30 / CI 73360 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz Manganese Violet / CI 77742 sz

Trixi

Korcsoport: >54
2020. február 27.

Én többet/jobbat vártam ettől a rúzstól, olvasva a véleményeket, és hogy a nehézkes beszerzés ellenére többen azt írják, hogy érdemes kipróbálni. A külső nagyon tetszik, a matt fekete borítás, mintha bársonyos lenne, az ék alakú vágás, igényes és elegáns minimalista rúzstok. Iszonyú erős illata van, és számomra nem egy kellemes rúzsillat, olyan kellemetlen gyógynövényesen szúrós, szinte émelygős. Ezzel így az első negatív benyomás meg is történt. Elég egyedi színt választottam (ehhez sikerült hozzájutni előnyös vétel folytán), amely nem mindennapi viselet, egy erősebb arcsminket igényel (talán gót?), ezért még csak otthon próbáltam ki két alkalommal. Nagyon pigmentált, nagyon krémes, nagyon dús állagú rúzs. Szinte egy vonással (szerencsés esetben elsőre sikerül javítás nélkül felvinni) elegendő színt lehet elhelyezni, de ha elrontod azt az egy vonást, nehéz a javítás, mert nagyon látszik, így mindjárt tökéletesnek kell lennie. A dús, krémes állagból adódóan hajlamos megtelepedni az ajkak barázdáiban, mint egy matt rúzs, úgyhogy idősebbek hátrányban. Emiatt érdemes használat előtt hidratálni, annak elenére, hogy rengetegféle olaj összetevője van. Szerintem nem tartós rúzs, legalábbis a viszonylag vastag krémréteg miatt hajlamos maszatolódni, már attól, hogy esetleg összeszorítom az ajkaimat, alul és fölül felkenődik, és jó kis felpumpált szám lesz hirtelen, szóval nem nehéz vele nevetségessé válni, érdemes ellenőrizgetni, akinek van erre ideje/kedve. Most jutott eszembe, hogy ecsettel talán vékonyabban tudnám felvinni, na majd kipróbálom. Ivásnál-evésnél is rendesen mázolódik, szóval a társas étkezés nem preferált. Letörlés után is marad egy szín az ajkakon, szerencsés esetben nem szétmázolva, amit aztán én micellás vízzel tudok eltávolítani. Most nézem, sikerült jó sok negatívumot összehordanom, nyilván ez az én látásmódom, és nekem nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 27.

Szabincsepp

2019. szeptember 9.

Sajnos fanatikus lettem :( Úgyhogy minden ismerősöm aki Kanadában, az USÁ-ban, vagy Ausztráliában él, karácsonykor kap egy körüzenetet tőlem, hogy vegye meg a karácsonyi kiadást, mert KELL mint a levegő. A karácsonyi kiadásban négy darab mini rúzs szerepel, nagyon jó áron. Innen lett örök szerelmem a rhubarb árnyalat. Krémes rúzs, szeretem viselni, szeretem az illatát, csomagolását, mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Reni39946

2018. február 22.

The Perfect Bite Amuse Bouche Lipstick Set van meg. Régóta szerettem volna kipróbálni már, mert sokan imádják. Nagyon tetszenek, de a tartósságuk miatt nem tudok 5 csillagot adni. Lehet, ennél is jobban megszeretem majd és változik a véleményem, de jelenleg emiatt megy a pontlevonás. Amúgy hihetetlenül jól pigmentált, nagyon szépek a színek, jó a fedése és ennyire kényelmes rúzs rég volt már az ajkaimon.
Ecsettel bombabiztos. Az eslő benyomás óta csak jobban megszerettem. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

zalla

2017. április 17.

Régóta izgatta a fantáziámat, így nehézkes beszerzés ide, drága ár oda, megrendeltem. 3 árnyalat érkezett: a Rhubarb, Pepper és Thistle. A termék nagyon krémes, könnyen eldolgozható, intenzíven pigmentált, nem mászik el és kellemes viselni. Nem extrém tartós, de az ivást jól bírja. A színek intenzívek, és meglepő módon még a Thistle is jól viselhető a nem túl átlagos árnyalata ellenére. Az illata kellemes plusz, fanyar limeos, nem átlagos rúzs illat. Összességében nem tartom rossz vételnek. Ha a Rhubarb könnyebben beszerezhető lenne, biztos újravenném, pedig nem olcsó mulatság... Viszont, az elmúlt napokban találtam egy másik rúzst, ami hasonlóan jó mint a Bite, cserébe viszont feleannyiba kerül. Így talán inkább csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

fuufanni

2017. január 23.

2 szín van meg, egy hidegebb nude es egy sötét bogyós. Szépen pigmentált, kiváló minőségű rúzsok, hosszan tartó kellemes érzést nyújtanak, nagyon finom íze van, es hűsíti is az ajkakat amikor felkenjük. Kitűnő választás ha van 8000 forintja valakinek egy rúzsra. Nem nélkülözhetetlen, viszont nem is fogja megbánni aki beruház! Megkapja a pénzéért a minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Resveratrol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Persea Gratissima (Avocado) Oil

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Triisostearyl Citrate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Castor Oil, Acacia Decurrens Flower Wax, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Oleate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Glyceryl Rosinate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Red 40, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 27 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Manganese Violet / CI 77742

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.