Bjobj

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. május 3.

Kiszerelés:   2,5 g

Ez a kellemes textúrájú korrektor hatékonyan elfedi a sötét karikákat és a bőr apró tökéletlenségeit.

• dermatológiailag tesztelt
  • nikkelre tesztelve
  • vegán
  • 2 színben kapható

Tvylvis

2019. december 2.

Nem és nem és nem. Már a kiszerelést sem igazán szeretem, arra soha nem elég jó az ecset, hogy önmagában elegendő legyen. Akkor meg minek. A belbecs is elbukott nálam. 35 felett sokkal inkább előnyben részesítem a kevésbé erősen fedő, inkább némi fényt adó korrektorokat. Ez egyszerűen túl nehéz, túl pasztás. Nagyon nehéz szépen eloszlatni, mivel gyorsan szárad, nagyon mattra. Összességében tökéletes arra, hogy a szem alatti apró ráncocskákat jól kihangsúlyozza és rám dobjon még pár évet. Pigmentfoltok, apró bőrhibák eltüntetésére sem az igazi, bár itt nálam a színnel van gond. Hófehérkénél egy fokkal vagyok barnább, viszont a 01-es, legvilágosabb szín is túl sötét. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.