Blanx

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: norbyvysoky, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Természetes aktív szén alapú fehérítő fogkrém. A szén mikrorészecskék megkötik és eltávolítják a fogzománcot elszínező plakkot és szennyeződéseket. Eltávolítja a foltokat a fogakról, visszaadva természetes fehérségüket. Sarki zuzmó, puha szílicium-dioxid és fluorid sók egészítik ki az egyedülálló formulát az alapos tisztításért és intenzív fehérítő hatásért.

Fehereszti

2020. augusztus 1.

Nekem egészen tetszik, nagyon rég nem használtam már olyan fehérítő fogkrémet ami mellett tényleg látok változást, ennél látok. Nekem anno a világos barnás, arany színű Blanx is gyönyörűen fehérített, ez kevésbé de ez is egészen jó. Érdemes mellette fehérítő szájvizet használni, én most nem használok de anno a másik azzal volt nagyon brutál. Az én fogaimat szépen tisztítja, jó vele fogat mosni, kellemes az íze, és én fehérebbnek is érzem a fogaim. El tudok képzelni hatásosabbat, de az árát abszolút megéri szerintem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Mafi00

2020. június 18.

Borzalmas ez a fogkrém, nekem egyáltalán nem vált be, nem azt adja amit ígér, egyáltalán nem fehérített a fogaimon ,:( és még drága is :( csak pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

livia0

2019. december 10.

UPDATE:
Szinte semmit nem látok, mint változás, szerintem anniyra jól nem is tisztít int bármelyik más olcsóbb kategóriás Colgate fogkrém.

Tegnap este használtam elsőnek esti fogmosás alkalmával, selymes érzést kölcsönöz kis változást láttam, viszont csaltam mert a Diamond Coco-val együtt használtam, fehérebbnek tűnt, viszont később érkezek még update-tel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

UPDATE:

Timicat

2019. november 27.

A párom használja aki elég nagy bagós és kávé fogyasztó. Kevésbé színeződtek el azóta a fogai amióta használja. Az íze kellemes, én is próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Elizaa

2019. november 24.

Az íze kellemes és jól is tisztít de sajnos két hét utáni használat mellett sem vettem észre változást. Szerintem vannak ettől jobb, olcsóbb fogkrémek. Nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

drzhczk

2019. november 17.

nagy reményeket fűztem hozzá, mert régen amikor Blanx fogkrémet használtam, mindig megdicsérték, hogy milyen fehérek a fogaim.
az utóbbi időben sajnos egyre többször kávézom, így újra vásároltam ezt az új verziót.
egyelőre nem észlelek változást, negatívumként említendő viszont, hogy nehezen habzik, cserébe viszont már klasszikus tubusban kapható, így 100%-ban ki lehet fogyasztani (aki ismeri a régebbi tubust, tudja, hogy a végén már kész szenvedés kicsikarni belőle a pasztát :D).
3 csillagos, semmi extra, de jövök még update-el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

3 csillagos, semmi extra, de jövök még update-el.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.