Blanx

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A speciálisan kifejlesztett Blanx LED-lámpa fokozza a Blanx White Shock formula hatását. A Blanx White Shock fogkrémben található Actilux formula azonnal hat, a fogak felszínéhez kötődve egész napon át aktív marad, természetes módon fehérítve azokat. Minden alkalommal amikor mosolyog az Actilux reakcióba lép a fénnyel, eltávolítva a fogkövet, a a fogszuvasodást okozó baktériumokat valamint az elszíneződéseket nem csak a fogakról, hanem az implantátumokról és a fogtömésekről is.

SLS-mentes, PEG-mentes,Titanium-dioxid-mentes, Paraben-mentes,Peroxid-mentes!

tothliv

2019. október 25.

Szerintem nagyon jól műkődik, nekem sokkal fehérebbek lettek tőle a fogaim 1 havi rendszeres használatot követően. Hetente egyszer rajta hagytam a pasztát a fogaimon és úgy lámpáztam. A változást mások is észre vették így teljesen elégedett vagyok. Használtam más Blanx fogkrémet, de eddig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

anetta.filip

2019. július 11.

Még évekkel ezelőtt (vagy 5 éve) vettem ezt a fogkrémet, de a LED lámpája még mindig működik, csúcs.:)
Annyi volt a hiba, hogy sikerült beletörnöm a kupakba a csavaros részt, ezután a fogkrém sajnos fokozatosan kiszáradt, és el sem tudtam használni, de amúgy a fogamat optikailag tényleg fehérítette kicsit, kedveltem. Jó buli volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

szeliger

2019. május 26.

Az egész család rávetette magát, a lelkesedés azonban gyorsan csökkent, így végül rám maradt, hogy elhasználjam. Nem is tudom, jó helyre írom-e a véleményt, mert az enyémre nincs ráírva, hogy LED lámpa kell hozzá, ennek megfelelően nem is vílágítottam semmivel. Semmi különöset nem tapasztaltam, fogkrém, ebben a funckióban működik. Az íze rendben van, közepesen habzik, a fogaimat tisztának éreztem utána. Talán közvetlenül a fogmosás után tényleg fehérebbnek tűnnek a fogak, délutánra már nem látok különbséget.
Kipróbáltuk, elfogyott, újra nem vesszük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 26.

Kipróbáltuk, elfogyott, újra nem vesszük.

BeataK

2019. március 10.

Alapvetően tényleg ez a kék paszta fogja be a fogakat, amit nagyon nehéz levakarni. Mikor 2 hétig kúraszerűen használtam aktív szénnel együtt, akkor látszott 1-2 árnyalat fehéredés, csak mikor visszatértem a normál fogápolási rutinomhoz, gyorsan elmúlt a hatása.
Azért kap 3 csillagot, mert valamennyi instant hatása tényleg van és a fotókon optikailag fehérebbnek tűnnek tőle a fogaim.
De újravenni biztos nem fogom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

De újravenni biztos nem fogom

MariaJulianna

2019. február 21.

Nem hogy fehérebb,hanem sárgább lett a fogam !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Nem hogy fehérebb,hanem sárgább lett a fogam !

Lunalys

2018. november 11.

Kék színű, ami eléggé fog. A kék leginkább az a szín, ami optikailag ellensúlyozza a fog természet adta sárgás árnyalatát, ezért lehet az, hogy használat után az ember rögtön fehérebbnek láthatja a fogait, mikor nem az. Egynek jó lenne, de ugyan azt produkálja, mint más átlag fogkrém. Ehhez mérten pedig nagyon drága. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

szabina357

2018. július 23.

Semmi eredményt nem tapasztaltam, pénzkidobás. A Himalaya Herbal Sparkly White egyszerű fogkrém sokkal hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Takaro

2017. november 24.

Azt nyilvan tudjuk, hogy fogkremmel maradando feheritest nem lehet elerni, maximum ideiglenes, optikai feheritest. Mondjuk en meg olyan fogkremmel sem talalkoztam, ami legalabb rovid ideig hatna. Ez sem.
Egybek jo lenne, viszont baromi draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Egybek jo lenne, viszont baromi draga.

szabokapetike

2017. szeptember 24.

Na ez is egy vacak ami semmit sem ér. Hogy fehérítene már egy sima fogkrém, nézzétek már meg az összetevőket! Semmi fehérítő hatású nincs benne. Akkor mi fehérít? Használtam semmit nem ért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

meduza95

2017. augusztus 9.

Nekem bejött, pont azért, mert a kéksége kicsit befogja a sárga fogakat és fehéríti, nem pedig lemarja a fogzománcot, hogy fehérebb legyen. Alaposan ki kell öblíteni, hogy ne maradjanak feltűnően kékek a fogak! :D
Én csak ezt használom! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Én csak ezt használom! ;)

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!