Blanx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Metoyou22, az összetevőket feltöltötte: raczdetti, Módosítva: 2014. január 9.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogakat akár 4 árnyalattal fehérebbé teszi mindössze 2 hét alatt. Nem karcolja a fogakat, peroxidmentes.

ildus69

2020. május 11.

Nekem maximálisan bejött. Kb. öt nap után látható az eredmény. Rendszeresen használom. Persze, nem dohányzom, nem kávézok. Az árát kicsit drágáltam az elején, de most hogy látom az eredményt örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 11.

vivienk

2020. április 10.

Semennyit nem fehérített a fogaimon, pedig rendszeresen használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Semennyit nem fehérített a fogaimon, pedig rendszeresen használtam.

fdrvtt

2019. december 21.

Nekem egyáltalán nem használt, pénzkidobás.. Semmi változást nem vettem észre, mintha semmit sem csináltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

makeupqueen1

2019. november 14.

Negy csillagot adok, mert tenyleg feheritett a fogamon, sokan meg is jegyeztek, de amint akar egy hetre is lealltam a használatával, ez a hatás elillant.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Sindy6

2019. június 23.

2 hete használom, és igen! Fehéredtek a fogaim. Akciós volt a rossmannban (3400 körül) de 1 héttel később vettem észre,hogy az euro familyben 1500! Ft
Annyiért pláne érdemes kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Annyiért pláne érdemes kipróbálni

bogcsii

2019. május 29.

Amit én vettem ugyanez csak nem fekete a betű szin a dobozon hanem világos .
Eurós boltba vettem 1500ftert (máshol 5-6000) azthittem , hogy biztos átverés dehát üsse kő kiprobalom.
Nos majdnem minden nap használom és lathatoan fehérebbek lettek a fogaim!! Kar hogy képet nem tudok küldeni de amilyen volt ahoz képest eltérően fehér az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Amit én vettem ugyanez csak nem fekete a betű szin a dobozon hanem világos .

InternationalTraveller

2019. május 14.

Tavaly használtam minden nap az esküvőm előtt. Ezzel és más termékekkel együtt fehérebb lett a fogam. Csak kicsit macerás használni a sok utazás mellett. Mostanában amikor eszembe jut használom, de hatásosabb naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

beresregina95930

2018. szeptember 22.

Párom vette.. nem fűztem hozzá sok reményt, de meglepően jó :) 1hete hasznàlom ès van látszata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

klaura97

2018. május 24.

A dm-ben az eladó mondta hogy nagyon sokan dicsérik és jó visszajelzése van a terméknek hát vettem egyett, a csomagban van egy fogkrém (ami sokáig elég, de lehet venni hozzá 1000 ft körül van a fogkrém) és a készülék. Nem is volt drága 6000ft. Az első használatbután már látható volt hogy szépen csillogott a fog és fehérebb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

szatmariprebeka

2017. augusztus 16.

Nekem csodát tett :) kb 1 éve használom. Eddig csak a ledes csőrrel, most viszont egy kis kihagyás után megvettem hozzá a szájba rakós fényt is. Nekem első használat után is látszott a hatás. De hozzá kell tennem, hogy a genetika is fontos. Nekem nagyon durván sárga sosem volt a fogam, pedig rendesen űzök olyan szenvedélyeket amik elszinezik. Én naponta egyszer használom. Akkor fogat mosok vele (a 30ml elfogyta után a sima nagy blanx white shock fogkrémmel) nem öblítek, plusz az ujjammal is rákenek egy kis fogkrémet a fogamra és vagy 15 percig világítok rá. Egy idő után kellemesen bizsereg. A fogamnak egész nap sima lesz a tapintása, kevésbé érzékeny és folyamatosan egyre fehérebb :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.