Best of Beauty 2019

Blend-a-med

Ár:   474 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 454 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. október 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 454 Ft

Ár: 454 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Sziszikee58

2019. május 30.

A sima 3D White fogkrém is bejött, de ez valamivel jobb. Frissítőbb érzést nyújt, mivel jó mentolos íze van. Ár-érték arányban tökéletes. Kevés is elég belőle mivel jól habzik.
(Látványos fehérítést pedig nem várok már egy fogkrémtől sem, így engem annyira nem zavar hogy fog-e fehéríteni vagy sem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

feliciavad

2019. május 20.

Lemarja a nyálkahártyám, nem szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Lemarja a nyálkahártyám, nem szeretem.

Kremcica

2019. április 24.

Mentolos, jól tisztító, olcsó fogkrém. Fogfehérítésre nem ajánlanám, de egy általános mindennapos fogkrémnek tökéletesen megfelel. Irritációt nem okoz/okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Yubiri

2019. február 11.

2014. 10. 26.
Erős mentolos ízű, (még "a zorrodat is tisztítcsa"), a hosszantartó friss érzést én mégsem érzem, bár olyan erős mentolos, hogy még a nyelvem is elzsibbad fogmosás után.
Egy kis fehérítő hatást én is észrevettem, nem lepedékes a fogam tőle, az összetevői is tetszenek és az ára is rendben van.

Upd. 2018. 02. 11.
Annyi féle/fajta fogkrém van márkán belül is, hogy sokszor alig bírok különbséget tenni, hogy ezt már használtam-e, jó volt-e stb.... főleg, ha a gyártó kissé változtat a csomagoláson.
Sokfajta fogkrémet végigpróbálva, ez bizonyult a leghatékonyabbnak! + 1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

2014. 10. 26.

Upd. 2018. 02. 11.

buzavirag

2018. április 19.

Fehérítő hatása nincs, jól tisztít, kellemes az íze, azonban fura réteget hagy a fogakon, ami eléggé zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

annroi

2017. december 15.

Az íze jó volt, maga a fogkrém is rendben lenne, de nem fehérített a fogaimon pedig ezért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

csillagpor1008

2017. április 20.

Hát nem rossz de nem dobtam el az agyamat... Nekem sokszor túl erős a mentolos íze,de jól tisztít,egy kicsit fehérít is... Nem régóta használom,szóval lehet hogy hosszútávon látványosabb a hatása.Majd meglátjuk.. Eddig 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 20.

destiel

2016. november 11.

Volt időszak mikor rémálom volt számomra a fogmosás, mert több kipróbált fogkrémtől is öklendeztem. Glamour napon figyeltem fel rá és kellemes meglepetés volt. Egyáltalán nem lesz hányingerem fogmosás közben. Nagyon finom mentolos íze van, hűsít, szépen tisztít és könnyen habzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 11.

senskin

2016. október 31.

Jó, hűsítő, metolos íz. Jól tisztít, fogrémek között az egyik legfrissebb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Jó, hűsítő, metolos íz. Jól tisztít, fogrémek között az egyik legfrissebb. :)

CandyCurses

2016. július 26.

Nagyon tetszik az íze, valahogy máshogy mentolos. Használata után mindig fehérebbnek látom a fogaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak