Blend-a-med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. május 24.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Frissítő hatású fogkrém, mely segít abban, hogy a frissesség érzetét akár hatszor hosszantartóbban élhesd meg. Nem csupán frissítő hatású, de ugyanazzal a fehérítő hatással rendelkezik, mint a 3D White termékcsalád többi tagja. Különleges mikroszemcséinek köszönhetően fogaid mindhárom dimenzióban gyönyörű fehérek lesznek - elől, hátul, sőt, még a fogak közötti látható résekben is.

Jelizz

2018. június 26.

Az arban kozepkategorias, es ez a marka mar tenyleg fogaszati minoseg. Az ize nagyon kellemes egy mentolos Orbit ragogumi🙂 nem csip a sok mentoltol barcsak mindeggyik fogkrem ilyen izu lenne. Jol tisztit es optikaiilag feherit is kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Barbika

2017. december 8.

Ez sem csodaszer, de nagyon jó attól még. Hűsít, frissít, tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Ez sem csodaszer, de nagyon jó attól még. Hűsít, frissít, tisztít.

csillagpor1008

2017. április 6.

Nem rossz,átlagos fogkrém. Az íze jó,annyira nem fehérít,de viszont nagyon jól tisztít. Egynek elmegy😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

ccvc

2015. december 7.

Jó az íze, mint a turbó rágónak régen. Amúgy semmi extra. Fogkrém ez is. De az EXTREME mint-től azért messze van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

yokkoa

2015. január 12.

Szeretem nagyon: jól frisst, és tényleg fehérebbek a fogaim tőle. Kávézok, teázok, muszáj ilyesfajta termékeket használnom. Jó, nem csillogás vagy ilyesmi, de szép, egészségesen fehérek a fogaim tőle. Kipróbáltam sokkal drágább termékeket, közelébe sem értek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 12.

Vicus

2014. október 10.

Nem ilyen mentolízre gondoltam, de végülis nem rossz,tényleg jó erős :) Jól habzik, jól tisztít, sima lesz a fogaim felülete, és az ínyem sem vérzett tőle, mint az előző fogkrémemtől. Akciósan vettem, így árban sem vészes. A kupak lehetne pattintós csavaros helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

asztromélia

2014. február 28.

Kedvenc! Az íze miatt szeretem leginkább, kellemesen mentás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

Kedvenc! Az íze miatt szeretem leginkább, kellemesen mentás.

riskababa

2014. január 4.

Kedvenc fogkrémem! :)
Jól habzik és nagyon tisztának érzem a fogaimat a használata után. Napi 2x-i fogmosással szép fehérek a fogaim! Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Kedvenc fogkrémem! :)

kvitta.girl

2013. szeptember 9.

Ezt én átnevezném chillis fogkrémmé. Fogmosás után úgy csípi az egész számat mintha egy egész chillit ettem volna meg előtte.
Párom fogkrémje de míg kifogtam én egy ratyit és nem volt időm mást venni addig ezt használtam. Párom szereti a csípőset nem panaszkodott hetekig hogy csípi a száját a fogkrém,de ő is tapasztalta:)
Amúgy jól tisztít,de semmit nem fehérít.
És akkor jön a pozitívum ami nagyon meglepett egy ilyen olcsó fogkrémtől.
Rettentő erős fognyaki érzékenységem van,fogmosás is kínszenvedés ha nem a bevált fogkrémemmel mosok fogat ami majdnem 2 ezer ft. Nos ez párszáz forint és nem fájt a fogmosás egyáltalán,ami hihetetlenül meglepő volt,semmi fájdalom.
De azért nem váltom le az enyém,mert az véd a saverózió ellen sajnos sok üditőt iszok.
Tehát az erős utóíz miatt sose venném meg magamnak,de mivel meglepően jó érzékeny fogakra 3-ast bőven kiérdemli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Amúgy jól tisztít,de semmit nem fehérít.
És akkor jön a pozitívum ami nagyon meglepett egy ilyen olcsó fogkrémtől.

hena

2013. június 24.

Most használtam el az első tubussal. Kellemes íze van, és úgy veszem észre, hogy tényleg fehérebbek a fogaim. Nem bántja az ínyemet sem, már megvettem a következő adagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak