Blend-a-med

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. április 18.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A blend-a-med 3D White LUXE fogkrém háromlépcsős fogfehérítő formulája kémiai fehérítést és mechanikai tisztítást nyújt, valamint megakadályozza az új elszíneződések kialakulását.

5 nap alatt eltávolítja a felületi elszíneződések akár 90%-át

natasa

2019. február 7.

Lilásabb a csomagolása,de a neve stimmel. Ez a fogkrém nagyon látványosan és érezhetően tisztít. Nagyon jó. A fehérítés terén nem várok csodát, de biztosan kicsit fehérít is hosszabb távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

szanii

2018. október 20.

A csomagolása már megváltozott, de újravettem így is. (Glamour-napos kuponnal) Nagyon jó fogkrém, én dohányzom, mégis segített a fogfehérítésben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Valerie13

2018. szeptember 15.

5 évig tartó ragasztott fogszabályozó viselése után vettem meg az első tubust. 5 év korlátozott tisztítási lehetőségek mellett azért nálam erősen észrevehető volt az elszíneződés. Egy tubus ezt az esztétikai dolgot nagyjából helyre tudta hozni, már nem olyan feltűnően sárga a fog mint előtte volt. Azóta szinte mindig ezt használom es nemigen fogok váltani. Öröm volt hogy tudott kezdeni valamit a problémával. Mégha nem is szüntette meg azt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Pepi06

2018. augusztus 17.

Kedvenc fogkrémem!Nekem abszolút bevált,gyönyörűen fehéríti a fogaimat.eddigi legjobb fogkrém amit használtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

ramonanagy0669

2018. május 6.

A nagy Glamorous élmény elmaradt 2 tubus után is. :D
Viszont fehérített egy kevéskét.
A sima 3D white luxe testvére nekem jobban bevált!
% nap alatt csodát nem tett nekem ! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

A nagy Glamorous élmény elmaradt 2 tubus után is. :D
Viszont fehérített egy kevéskét.
A sima 3D white luxe testvére nekem jobban bevált!
% nap alatt csodát nem tett nekem ! :D

Vichy

2017. november 13.

Nem vettem észre jelentős változást a használata során, egy kicsit fehérített a fogaimon, de ilyen mértékben az olcsóbb fogkrémek is simán megteszik. Viszont fogmosás után mindig frissebbnek éreztem a szájhigiéniámat, a mentolos ízének köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

allebag2

2017. október 19.

Nem egy kiemelkedő fogkrém,annyit tud pont,mint a negyedennyibe kerülő társai. Erős kék színe van, és erősebb mentolos íze. Fehéríteni nem fehérít. Sokkal jobbak a Pro Expert fogkrémek. Ár-érték arány felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Blackxentric

2017. augusztus 15.

Nem dohányzom és kávézom, teát is ritkán fogyasztok, ennek ellenére kicsit el vannak színeződve a fogaim. Nem vártam csodát ettől a fogkrémtől sem. Szépen tisztít és kellemes az íze, nem marja szét a mentol a szám. Jó ez a fogkrém, de ezt egy olcsóbb is tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

springee

2017. június 14.

Már a reklám felkeltette az érdeklődésem, Joy napokon ki is használtam az alkalmat, hogy kedvezményesen tegyek egy próbát. Valóban mintha hatásosabb volna a többi fogkrémnél és kicsivel fehérebb fogakat eredményezne, azt azonban ne felejtsük el, hogyha egy ezer forintos fogkrém képes lenne csodát tenni, akkor nem lenne létjogosultsága a több tíz-, adott esetben százezer forintos eljárásoknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

freja94

2017. április 20.

Kaptam egy Blend-a-Med 3D White Luxe Glamour fogkrémmintát, ami szuper volt, de véletlenül ezt vettem meg annak a nagy kiszerelése helyett...:D Nem tudom az mennyivel tud többet, amiért itt a KM értékelése magasabb, mivel azt én csak egyszer használtam. Egyébként nap végéig sikamlósak maradnak a fogaim, és úgy vettem észre, hogy szépen szedegeti a sárgás elszíneződéseket is. Az íze kellemes, sokáig friss szájízem van. Összességében pozitív, de a hosszútávú hatásáról csak később tudok beszámolni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak