Blend-a-med

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. április 18.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A blend-a-med 3D White LUXE fogkrém háromlépcsős fogfehérítő formulája kémiai fehérítést és mechanikai tisztítást nyújt, valamint megakadályozza az új elszíneződések kialakulását.

5 nap alatt eltávolítja a felületi elszíneződések akár 90%-át

freja94

2017. április 20.

Kaptam egy Blend-a-Med 3D White Luxe Glamour fogkrémmintát, ami szuper volt, de véletlenül ezt vettem meg annak a nagy kiszerelése helyett...:D Nem tudom az mennyivel tud többet, amiért itt a KM értékelése magasabb, mivel azt én csak egyszer használtam. Egyébként nap végéig sikamlósak maradnak a fogaim, és úgy vettem észre, hogy szépen szedegeti a sárgás elszíneződéseket is. Az íze kellemes, sokáig friss szájízem van. Összességében pozitív, de a hosszútávú hatásáról csak később tudok beszámolni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Mona29

2017. március 19.

Sajnos alapvetően sárgásak a fogaim annak ellenére, hogy nem dohányzom és ritkán iszok kávét, teát. Különleges fehérítő hatást nem vettem észre, de mást sem. Egy fogkrémnek jó volt, de ennyi pénzért inkább másikat veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

buba83

2017. február 27.

Elég sokat teázom, kávézom és alapvetően sárgásabbak a fogaim, sajnos nem hófehér porcelánfogakat örököltem.
Kiváncsiságból próbáltam ki bár nagy csodát nem vártam tőle. Mégis úgy érzem, valamivel világosabbak tőle a fogaim. Kellemes, nem túl mentolos de mégis frissítő érzés ezzel fogat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

edina66286628

2017. február 19.

Szerintem az egyik legjobb fehérítő fogkrém! (akciósan 750ft volt a rossmann-ban).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

kerteszke

2017. január 26.

Ezzel aztán nagyon félrenyúltam: hamar elfogyott, drága volt és nem fehérített. Ha legközelebb bemegyek a drogériába fogkrémet venni, tudni fogom, hogy Blend-a-Med 3D White Fehérítő Fogkrémet kell vennem, ami sokkal jobb. Remélem, olvasom ezt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

flaghunter

2016. augusztus 24.

Napi két kávét iszom általában. Ez a fogkrém rendszeres használat (napi 2x) mellett kicsit fehérít valóban. Már egy ideje ezt a márkát használom, habár tényleg szárít (írta más is) és szomjas lesz fogmosás után az ember lánya. De még mindig ez a legjobb ebben a kategóriában. Más márkákat is kipróbáltam, maradok ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Zsokaa

2016. március 20.

Egy kicsit lehet fehérít. Az íze kellemes. Viszont annyira kiszárítja a számat, ajkaimat, hogy muszáj innom fogmosás után, és be kell kennem ajakápolóval az ajkaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

aalexaa

2015. augusztus 27.

A fehér dobozos változata helyett vettem meg tévedésből, azonban nekem nagyon bevált. Egy hétig csak ezt használtam, utána csak reggelente, este pedig sensodynét. Már az első használat után megjegyezte a barátom, hogy milyen szépek a fogaim, és utána is többször mondta a reggeli fogmosás után, hogy milyen szép fehérek a fogaim (pedig kávé nélkül nincs ébredés, imádom a teát és dohányzom is, és ez sajnos meg is szokott látszani). Még mikor fogorvosnál voltam, ő is megjegyezte, hogy milyen szép fehérek a fogaim :)) Az árát húzósnak tartom, én fogkrémre sajnálok ennyit kiadni, ráadásul a szintén nagyon drága sensodynére kénytelen vagyok, mert csak az segít a fogérzékenységemen. Ettől függetlenül újra fogom venni, ha akcióban találom (vagy megjönnek októberben az ösztöndíjak:D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Beu

2015. június 9.

Fehérítés miatt vettem, az pedig egy nagy nulla. Így számomra csak egy átlagos fogkrém, ami jó drága. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

baba_girl_16

2015. január 31.

A fehérítő hatása miatt vettem meg, de sajnos egy kicsit sem teljesítette a dolgát ezen a téren. Viszont tényleg jól tisztít és kellemes leheletet biztosít, de ezt egy olcsóbb fogkrém is megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak