Blend-a-med

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. április 18.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A blend-a-med 3D White LUXE fogkrém háromlépcsős fogfehérítő formulája kémiai fehérítést és mechanikai tisztítást nyújt, valamint megakadályozza az új elszíneződések kialakulását.

5 nap alatt eltávolítja a felületi elszíneződések akár 90%-át

kismadár

2014. szeptember 11.

Én is azt tudom elmondani amit az előttem szólók: jól tisztít, kellemes az íze, friss leheletet biztosít és egy minimális fehérséget. Az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Béatrice

2014. május 22.

Még Glamour napokon vettem féláron, mivel elég jónak tűnt a leírás és a csomagolás alapján. Jól tisztít, kellemes az íze, sokáig friss marad a leheletem, de sajnos amiért megvettem, azt egyáltalán nem teljesíti: fehérítés. Bár nagyjából fehérek a fogaim, de néha bepróbálkozom fehérítő fogkrémekkel, hiszen ki ne szeretne csillogóan fehér fogakat, mint a reklámokban. :) Na ez megint nem az a termék volt, amitől ezt megkapom (bár lehet, egyik fogkrémtől sem fogom, de azért még próbálkozom :) ). De ahogy írtam az előbb, teljesen jó ez a fogkrém, és mivel féláron vettem, így nem bántam meg, de az eredeti ára számomra így indokolatlan, a felsorolt pozitívumait egy olcsóbb fogkrém is tudja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Heli

2014. április 20.

8 napja használom, semmi extra. Jó fogkrém, mint ahogy szerintem az összes Blend-a-med, de különösebb hatást ne várjatok tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak