Blend-a-med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xenon, Módosítva: 2013. április 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

MILD MINT, 100ml

Citta

2017. június 2.

Kevés fogkrémmel voltam úgy megelégedve, mint ezzel. Szeretem használni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Kevés fogkrémmel voltam úgy megelégedve, mint ezzel. Szeretem használni

Huhi

2016. november 26.

Glamour napokon vásároltunk be belőle anyukámmal, de nekem (és neki is) a fél tubus után elkezdett fájni a szám (pedig külön tubust vettünk). Kb szét marja az egész nyálkahártyát, borzalmas. A páromnak nincs vele gondja, de nekünk nem működik. Remélem a többi típus nem lesz ilyen..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Móni-ka

2013. július 2.

Végre egy jó fogkrém! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

Végre egy jó fogkrém! :)

merka

2013. március 16.

próbaként a sokféle complete 7 után vettem meg, kb. ugyanaz a minőség, nincs vele semmi baj, kicsit fehéríthetne is, de egyébként minden oké vele, átlagosan jó fogkrém, átlagos árral.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.