Best of Beauty 2019

Blistex

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   6ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: KréMáté, az összetevőket feltöltötte: Fannalin, Módosítva: 2018. november 6.

Kiszerelés:   6ml
Kategória:   Ajakápolók

Hidratál, herpesz esetén is használható, fényvédőt tartalmaz.

KisHeni

2019. május 14.

350ft-ért kifuttatják a DM-ben, így nem tudtam otthagyni. Régóta kíváncsi vagyok, hogy a két rivális márka a Carmex és e közül melyik a jobb, hát még nem sikerült rájönnöm, mert mind2 isteni. Talán ennek az illata kellemetlenebb a Parodontax fogkrémre emlékeztet. Pár óra alatt rendbe rakja az agyon száradt számat. Jár a max pont neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Masnis87

2019. április 5.

Eddig megrögzött Carmex használó voltam, valamiért megint bekattant nálam, hogy mást vegyek helyette, akciós volt, így hát egy Blistex-szel a táskámban tértem haza. Megbántam nagyon! Tapasztalatom teljesen egyezik az előttem véleményt író Vanille-val. Bekenem és alig pár perccel később már száraznak érzem a szám. Elhasználom, de többet nem veszek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Vanille

2019. április 1.

Nagyon szerettem volna szeretni tényleg, de ő nem akart engem. Valahogy így tudnám összefoglalni azt a borzadályt, amit többszöri próbálkozás után is mindig tapasztaltam. Az még oké, hogy fehér lesz tőle a szám, nem estem ki a bugyimból, szépen többször is összedörzsöltem az ajkaimat, amíg be nem szívta a cuccost, de hiába. Ha vékonyan kentem, az nagyon kevés volt, ha vastagon, várhattam volna az idők végezetéig, hogy teljesen beszívja.
Aztán jött az az érzés max 10 perccel később, hogy 'Basszus, már megint ultra száraz a szám.' Tubus előkap, krémez, és bele is kerültem egy spirálba. Ráadásul nagyon csúnya, száraz bőrdarabok tűntek fel az ajkaimon, amik tulajdonképpen ott sem voltak korábban, szóval örülök, ha ez valakinek tényleg segít, de egyébként nekem nagyon no go. A Carmexről szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni, azt eddig semmi sem volt képes ütni, szóval inkább azt ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Anett0721

2019. március 20.

Nekem nagyon bevált, azt nem szeretem csak benne, hogy tubusos. Egy stiftes kiszerelés jobban tetszene, higiénikusabb. De a hatása (hidratálás + hogy herpeszre is jó) miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

nikolett

2019. március 20.

Nagyon hamar rendbehozta a szamat. Egy par ora alatt. Az elso kiserletem volt vele a legrosszabb. Eloszor csak egy atlatszo, edes izu folyadek jott ki. Sajnos "ettem" is belole, emelyito volt. Utana bukkant fel a krem. Valoban feherre szinezi a szajat, de ujrakenegetessel, nem ipari mennyiseget felapplikalva nagyon jo.
En is carmexes vagyok egyebkent es igen, en is akciosan vettem, de csak azert, mert valtozatossagra vagytam.
Hogy ez vagy a carmex? Kesobb visszajovok, ha kiforrottabb lesz a velemenyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Hogy ez vagy a carmex? Kesobb visszajovok, ha kiforrottabb lesz a velemenyem.

eniku

2019. március 19.

Nagyon-nagyon ki tud száradni a szám, ha szeles, hideg idő van akkor azért, ha tűz a nap, akkor meg megég és azért... Szóval nagyon belelkesültem mikor megláttam akciósan ezt a kis fényvédős ajakápolót a drogériában, meg is vettem azonnal. Az íze/illata elsőre meglepett, de miután megszoktam nem volt bajom vele. Sajnos nekem ez nem elég hidratáló, ugyanúgy kiszárad a szám pár órával a használata után, szóval valami más után kell néznem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

TallodiZsofi

2019. március 15.

Nekem nem jött be! Nagyon vékonyan lehet csak kenni, különben fehér lesz tőle a száj, főleg a sarkak, nem szép látvány! Most finoman fogalmaztam! Az íze mentolos, mint egy fogkrém. Nekem nem lett tőle puhább az ajkam, sőt inkább nagyobb bőrdarabokat szárít ki. Nekem marad a Neutrogena!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

mimmike

2019. március 11.

Elég sok problémám van a számmal. Minden stressz ott jön ki rajtam. És sajnos gyakran van herpeszem. A cserkós Carmex nálam a favorit, de legutóbb nem kaptam, így erre esett a választásom.
Nagyon jó. Valóban olyan, mint egy fogkrém, állagra, ízre és színre. De ha vékonyan kenem, nem lesz fehér réteg az ajkamon. Fura, hogy többeknek igen...
Nagyon szépen hidratál, gyorsan helyre teszi a kiszáradt, sebes ajkakat. Én csak ajánlani tudom.
Ami a Carmex felé billenti a mérleg nyelvét, az csupán a gazdaságosság. Egyébként simán osztoznak az első helyen nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

jujitanti

2019. február 22.

A legjobb!
1-2 óra alatt rendbeteszi a kiszáradt számat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

A legjobb!
1-2 óra alatt rendbeteszi a kiszáradt számat!

Amadea

2019. február 19.

Ajándékba kaptam. Kicsit szkeptikusan álltam hozzá, a szívem hosszú ideje a Carmexért dobog, de nem is rossz ez a kis Blistex. Olyan, mintha fogkrémmel kenném be a számat, annak szárító hatása nélkül. A színe miatt csak éjszaka használom, reggelre kellemesen puha lesz a szám.
Még csak párszor próbáltam, ha változik a véleményem, jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Még csak párszor próbáltam, ha változik a véleményem, jövök update-elni.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Polyglycerin-3

Zsírsav féle, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként, emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Emulgeálószer és felületaktívanyag.