Blistex

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: KréMáté, az összetevőket feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2021. szeptember 17.

Kategória:   Ajakápolók

2021-ben megújult összetétel!

Hidratál, herpesz esetén is használható, fényvédőt tartalmaz.

Rure90

2021. október 6.

A kedvenc. Megbízható, hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

A kedvenc. Megbízható, hatásos.

fokyandi

2021. május 31.

Frissítés: sajnos mire a tubus végére értem már csak egy átlátszó, ragacsos édes lötty jött belőle. -1 csillag

Már a második tubust használom, annyira elégedett vagyok vele, hogy nem is kell más. Véd mindentől amit ígér: nem cserepes a szám, nincs herpeszem. Fényvédős. Mi kell több?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 31.

Timcsoki

2021. április 27.

Egy nap alatt sikerült jól kitolni magammal! Szépen a kellemes szeles napon egy szuper kis UV sugárzás mellett sikerült ajakápoló nélkül kint lenni a szabadban a számat nyalogatva! Ezek után gondolom nem kell senkinek részleteznem a végeredményt! 2 nap kínlódás után minden mindegy alapon megvettem ezt az ajakápolót! Nagyon meg vagyok vele elégedve! Szuperül megnyugtatta az ajkamat már az első használat után! Felkenés után kissé kivert a víz, hogy ez milyen brutál fehér kenőcs, de szerencsére hamar beitta a bőröm, így nem kellett félnem attól, hogy hivatásos néninek nézzenek! A benne lévő kámfor és borsmenta tartalom már csak akkor tűnt fel mikor felkentem, szerencsére nem okozott gondot, sőt kellemesen bizsergető érzés volt! Megértem, hogy miért megosztó, mert nem az a tipikus ajakbalzsam, amire az ember számít, vagy amivel általában találkozni lehet drogériás szinten! Aki komoly gondokkal küzd, annak érdemes tennie vele egy próbát, ha máskor nem is éjszakára lehet (és érdemes is) használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

vkata96

2021. április 10.

Egy éjszaka alatt helyrehozza a súlyosan berepedezett ajkakat, ha valami durva seb van rajta, azt is. Összetevői nem a legjobbak, de működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

alea

2021. február 19.

Furcsa egy termék. Önmagában én semmiképp sem alkalmaznám, egy másik, krémesebb ajakápoló kiegészítójeként azonban tud hasznos is lenni, azonban én ennek ellenére sem venném újra. Az ígérteket betartja, de a csomagolása, az állaga, a színe is a pillanatragasztóra emlékeztet, és felkenés után az ajkaim érzetre sem kellemesek. Nekem sajnos nem jött be...Estére elhasználgatom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Timi0102

2021. február 8.

Akciósan vettem meg, kiváncsi voltam veri-e a Carmexet, pláne ennyiért. Nekem nem lett a kedvencem. Jól hidratál, de engem nagyon zavar hogy egy vastag fehér réteget hagy a számon, még így is hogy egyébként estére használom. Van amikor kettéválik a krém benne és egy vizes valami jön ki belőle, aztan a krém maga, ami elég érdekes. Az illatát viszont nagyon szeretem és tetszik hogy bizsegeti a számat, kicsit fel is tölti, akárcsak a Carmex. Összességében nem annyira rossz, de nagyon jónak se mondanám, nálam nem nyert.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Fanni881

2021. február 8.

Borzalmas, a legrosszabb ajakápolóm ami eddig volt. Fehér vastag krém ami beül a kiszáradt részekbe, kiemelve azt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Cosette

2021. január 13.

A klasszikus carmexszel együtt használva verhetetlen. Éjszakára jó vastagon felkenek a kettőt, reggelre pedig teljesen rendberakja a legszárazabb ajkakat is (pedig mindig is magyon száraz ajakmaim voltak, emiatt nem is nagyon használok rúzsokat). Tényleg néha kettéválik a formula, de ilyenkor átmaszírozom a tubust és visszaáll. Viszont nagyon nagyon gyorsan fogy, két hétig bírta egy tubus. Ennek ellenére újravettem és újra is veszem később is, mert tényleg rendbe rakta az ajkaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

hangi

2020. július 29.

Könnyű felkenni, és bár nekem nem szoktak bejönni a bizsergetős ajakápolók, ennek jól áll. Valóban egy darabig ott marad az ajkakon, nekem kicsit úgy tűnik, mintha ragasztót kennék a számra (nem ragad össze, csak a fehér krém valahogy pont olyan állagú) Akkor szoktam felkenni, amikor a sminkemet elkezdem, és mire a rúzsozáshoz érek, szuperül megpuhítja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

vikimaja

2020. június 27.

A Carmexnél biztosan nem jobb, és mivel fehér réteget hagy maga után csak itthon használom, de egész szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lanolin, Glycerin

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.