Best of Beauty 2019

Blistex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gaalmelinda, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. április 16.

Kiszerelés:   3,7 g
Kategória:   Ajakápolók

A Blistex Lip Massage forradalmian új masszírozófeje életre kelti az ajkakat, miközben a bőrbe hatoló hidratálók táplálják, így frissen és fényesen tartják. Az ajkak mélyreható kezelésének és frissítésének nagyszerű, legújabb módja.

• Az új, élénkítő masszírozófej eltünteti a bőrhibákat, így sima és egészséges bőrt eredményez.
  • A tápanyagokban gazdag hidratálók behatolnak a bőrbe, amitől az kisimul, hidratálódik és megnyugszik.
  • Napfény elleni védelmet (SPF 15) tartalmaz.

Meszti

2016. február 17.

Hát ez egy nagyon vicces termék :D Többszöri nekifutásra sem tudom megszeretni....Masszírozó fej?! Hm.. hát inkább bosszant. mint hasznos. Szörnyű ez a kialakítás... A termék nekem nem hidratál, furcsa darabos bevonatot képez a számon.. az illata és az íze nagyon zavaró...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

zek

2015. december 4.

Azt hittem, hogy jó lesz, mert drága, stb.
Hát inkább édes volt, és a kence egy idő után a műanyag fej belsejébe ment inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Azt hittem, hogy jó lesz, mert drága, stb.

Torpece

2015. november 27.

Először is az illat: gyerekkorom fogkrémének az illata, azt hiszem a Blendi vagy a Hófehérke volt ilyen? Szóval elsőre óvodáskoromat juttatta eszembe. Nem nagyon értettem, mi haszna a masszírozós fejnek mert én semmi hatását nem éreztem. Ráadásul a fejre tapadt kence összevissza maszatol és a kupak közepén belül van egy kis tüske, ami a tubusba beleér és ezáltal méginkább trutyis az egész kupak belseje. Az íze édes, de egy ajakápolónak többet kellene hoznia szerintem. Nem fogom újravenni, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 27.

suzie19

2015. szeptember 1.

Azt hittem, hogy ez a hiper-szuper masszírozós fej csak egy felesleges szemfényvesztés, de tényleg hasznos, és jól leradíroz mindent, amit kell. Az enyhén bizsergetős mentolos íz szintén bejött, és nem utolsó sorban nagyon jól hidratál! Ötös! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Dius24

2015. július 1.

Jó kis ajakápoló én szerettem jól hidratált és szupi jól masszírozta az ajkaimat !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Lena800805

2015. április 23.

A Blistex Med Plus nagyon bevált, de azt ugybár csak akkor tudja használni az ember, ha van lehetősége előtte kezet mosni. Gondoltam, ez is lesz majd olyan jó. Hát sajnos nem. Mintha nem is használtam volna, az égvilágon semmi hatása nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

PinkBelleLab

2015. március 9.

Az előző Blistex Med Plus mellé rendeltem egy ilyet is. Gondolva,hogy majd ez is jó lehet! Gondoltam,ha száraz a szám akkor legalább masszírozom is. Persze hiszek a mesékben.:D Az illatát gyűlölöm,annyira mű és fáj tőle a fejem, Nekem túlságosan zsíros érzetet kelt...Alig akarja beszívni a szám. A masszírozó fejnek pedig semmi funkciója sincs,azt hittem majd a száraz részeket eltávolítja,de semmi. Tegnap este egész végig azzal kentem a szám,hátha egy kicsit masszírozom akkor jobb lesz. De a hatás valahogy mindig elmarad.:D
Soha többé nem akarom látni ezt a ...........:) Pedig ez a masszírozó fej rész ötletes lett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 9.

aukszflora

2015. január 9.

Nem rossz, nem rossz, de a liprelief-et sokkal jobban szeretem. Ebben azt szeretem, hogy a gumis fejével jól le lehet radírozni az ajkakat, így a száraz részeket eltávolítja,és rögtön lehet sminkelni. Nekem kifejezetten tetszik az illata és az íze is (az enyémnek édes íze van). De mivel nálam a liprelief csillagos hatos, így ezt csak négyesre tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

anitaanett

2014. december 23.

Borzalmas íze van, nem érte el azt a hatást se, amire számítottam. Hamar lekopott és ebből adódóan nagyon kevés ideig volt elég, megvettem és már el is fogyott kb. Kicsit nyugtató hatású, ezért még adok neki 2 csillagot, de többet nem érdemel. Biztos, hogy nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

narancsdzsem

2014. december 4.

keserű... de legalább hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

keserű... de legalább hidratál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.