Blue Up

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Bigris, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. július 9.

Ár:   1990 Ft

Viktor & Rolf Flowerbomb parfüm utánzat

Nikcsy91

2020. december 11.

Az eredetit nem ismerem, de ha ez az utánzat jòl sikerült, akkor édes-cukros illat. Nekem gyakorlatilag egyezik a Tom Tailor College Sport Women illatával.
Ezért az árért szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Ezért az árért szuper!

Erika80

2020. július 9.

Sok parfümmániás vloggernél láttam már amint a Flowerbombot magasztalják, de személyesen még nem volt hozzá szerencsém. Viszont ez épp elég volt ahhoz, hogy felkeltse az érdeklődésem, hogy megtudjam milyen illat is lehet ő. Néha ezt a változatot megszimatoltam itt-ott, de sokszor romlott volt a teszter, máskor pedig úgy véltem túúúúl sok(k), túl édes, így ki sem fújtam belőle. Na de teltek az évek és valamiért egy érdekes kapcsolatom alakult ki az édes illatokkal. Úgy értem az igazán mély, édességekkel. Alapvetően nem ők a kedvenceim -sőt-, mégis időről-időre elkezdem hiányolni őket és pár alkalommal csillapítva édesség utáni vágyam, viselnem kell őket. :)
Ezért is döntöttem úgy, beszerzek egy ilyen utánzatot. Az ára nem vág földhöz és nem sajnálom a ráköltött összeget ha mégsem válik óriási kedvenccé. Másrészt pedig nagyon sokszor volt már, hogy így lettem kíváncsi egy-egy eredeti parfümre, hogy használtam az utánzatát.
De, hogy a lényegre térjek, most nyugodtan tesztelgettem magamon miféle illat is ő. Hát túl sokat nem kellett találgatnom melyik parfümmel tudom párhuzamba vonni, ugyanis szinte megszólalásig hasonlít a La Vie Est Belle-re (és utánzataira). Kifújáskor van benne egy számomra érdekes felhang, olyan mintha mályvacukor, sok édes virág nyakon lenne öntve egy kis adag medvecukor aromával (ánizsos) ami pár percig átveszi az uralmat, majd szépen elillan és hagyja kibontakozni a többi összetevőt. Meg kell mondjam jól teszi, mert én nem igazán kedvelem az ánizsos aromát. Uralkodó jegyei a pacsuli mellett az édes virágok, és ha teát írnak, mint összetevőt, az csakis jól megcukrozott tea(levél) lehet. :D Egyébként nem emelkedik ki egyik virág sem igazán, egy édes remekművet alkotnak a többi összetevővel. Egyébként valóban, mint a La vie est belle... talán egy leheletnyit más, de nagyon minimálisan. Tartóssága nem rossz, nem igánylem, hogy az ilyen erőteljesen édes illat hatalmas aurát vonjon körém, így 1-2 fújás elégséges számomra. Csak, hogy krémesen körbeöleljen és kellemes meleg érzést kölcsönözzön, csupán erre van néha szükségem az ilyen jellegű illatoktól. Bár mindenkinek egyéni preferenciája mikor szereti használni, én inkább hűvös időkben vágyom néha az efféle édességre, ám ennek ellenére most is fújtam a bőrömre egy kicsit. ;) Most épp úgy tartotta kedvem.
A full értékelés magának a parfümnek szól, mivel szerintem egy jól sikerült illat, mindannak ellenére, hogy tényleg nem a legtöbbször használt illataim egyike. No és a tartóssága, ár-érték aránya is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Alkoholok: Alcohol, Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, D-Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol