Blue Up

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1920-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ciculi1990, Módosítva: 2015. december 23.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1920

A Paco Rabanne Lady Million parfüm utánzata.

Ár: 1920 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

Erika80

2018. szeptember 9.

Az eredetijénél sem volt első benyomásra szerelem, sőt.. De aztán úgy éreztem nem is rossz..-bár állandó jelleggel nem ebben szeretnék illatozni- így hát ha érezni szeretném, beszerzek egy utánzatot belőle. Szeretem a jó utánzatokat mert mivel nagyon szeretem a parfümöket és többet is tartok, nem engedhetem meg magamnak mindből az eredetit. Egyébként is ahogy évek óta tesztelgetem őket, rájöttem, hogy sok neves, drága parfüm botrányos tartóssággal bír, így az ár-érték arány mérlegén nem nyerő nálam. Tehát ebből is megvettem egy utánzatot, nevezetesen ezt.
Az én bőrömön az enyhe édesség mellett a savanykás gyümölcsösség és a pacsuli dominál inkább. Tartósságával elégedett vagyok, főleg, hogy nekem a Lady Million is kb. 2-3 óra múlva elég bőrközelivé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Autumn35

2017. február 6.

Örülök ,hogy megvettem!Nagyon finom virágos gyümölcsös illattá alakul rajtam.Szerintem ha nincs túl tolva nem tolakodó,de ez még a legdrágább darabokra is igaz. Málnát és mézet érzek benne leginkább némi virággal:)Ha ruhára is kerül belőle,nálam előfordul :)akkor egész nap érezhető két fújás.Jó áron kapható és nagyon tartós!Az üvege nem a legszebb,de a kupak valamennyire kompenzálja ezt a problémámat.:)SZERETEM....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Alkoholok: Alcohol, Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellol, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.