BlueBerry

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Blueberry-cosmetics.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cosmetika, Módosítva: 2020. március 12.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Blueberry-cosmetics.hu, 3490 Ft

Sampon normál és zsíros hajra, aloe-vera kivonattal, babérlevél és rozmaring illóolajjal. Szulfátmentesen is hatékonyan tisztít, miközben kíméli a fejbőrt. A rozmaring illóolaj erősíti a hajhagymákat, a babér olaj szabályozza a faggyútermelést. Frissítő menta illatú.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Blueberry-cosmetics.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, pick-pack-pont

Hidratálók: Sodium PCA