Bobbi Brown

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   18 000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

A Beach magában rejti a nyár minden szépségét, a tengerpart friss illatait...
A lágyan megrészegítő keveréke a homok, jázmin, tengervíz és mandarin illatoknak elhozza a nyár hangulatát -akár az év minden napján.

2009-es kreáció.

Illatjegyei: jázmin, mandarin, tengervíz, homok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kneva

2017. április 5.

Nagyon különleges illat, biztos nem fog mindenkinek tetszeni. Engem valamiért a Lancaster pálmaleveles nyári parfümjére emlékeztet, de annál tartósabb és erősebb is. Hátránya, hogy drága (szerintem) és hogy csak 50 ml kiszerelésben létezik. A szaküzletben mondták, hogy néha érkezik belőle 10 ml-es golyós végű mini kiszerelés egy-egy limitált kollekció keretein belül (meg az USA-ban is van ilyen kiszerelés, csak nálunk nincs ugyebár ebből sem...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

NovakneViki

2016. január 15.

Első illatozásra meglepődtem, mert egy igazi kék tengervizes illatot vártam és egy mézes virágos illatot kaptam, de amennyire meglepődtem annyira szeretem.
Egyetlen hátulütője, hogy csak 50 ml-es kiszerelésben kapható, de aki megkedveli azt ez nem fogja visszatartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

bobekecske

2014. április 14.

Elsőre nekem picit túl virágos, de leszáradást követően elkezd teret nyerni a tengervíz jegy, nekem ekkor válik szerethetővé.
Pár óra elteltével elkezd picit hasonlítani az Aqua di Sale-ra (Profumum), de utóbbi sosem virágos, sokkal életszerűbb tengerillat számomra az uszadékfa illatjegy miatt. Mivel az AdS-ra még nem sikerült beneveznem (nagy kiszerelésű, nagy töménységű, ebből kifolyólag méregdrága), addig őt szívesen használom helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Amyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Citral, Eugenol, Farnesol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.