Bobbi Brown

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű, áttetsző tubusos szájfény

Wey1122

2016. augusztus 18.

Ajándékba jött rendelés mellé.Gondoltam milyen jó lesz jó kis átlátszó szájfényem.Tévedtem szép fénye van és könnyű használni. Egyébként sem vagyok egy nagy szájfénypárti volt egy pár de ezért pénzt nem adnék nem ,hogy ennyit.Nekem nagyon ragad.Sajnálom Bobbi ,de ez nem valami jól sikerült termék én csak kettest tudok adni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract