Bobbi Brown

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: nyafatka, Módosítva: 2016. október 15.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Finom, egységes, meleg fényű ragyogást ad a bőrnek.

2 féle árnyalatban kapható: Pink Glow és Bronze Glow

Ár: 4.500 ft , Eladó: Emmi27
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
Bobbi Brown Highlighting Powder “Telluride”
Ár: 5500 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Nagyon keveset használt, Helyszín: Bp, fizetés: Személyesen, vagy +posta/foxi
zsofiab

2019. november 5.

Nagyon szépen csillog, iszonyúan pigmentált. Nincs annyira vizsonyítási alapom, kb ez az első highligterem de bejön. Nekem nagyon nehéz az ecsetre ráerőltetni a dobozból, ezért az ujjaimmal szoktam felvinni általában. Gyönyörű a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Csillampor26

2019. október 3.

A sunset glow árnyalat tulajdonosa vagyok, ami egy teljesen rózsaszín highlighter. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem az a tipikus bulis bumm megvakulsz highlighter ami brutálerős fehér csíkot eredményez. Visszafogottan emeli ki az arcot, inkább dimenziót ad neki. Nagyon minőségi, nem tudom pontosan megfogalmazni, de olyan “felnőttes” darab. Nem olyan mint pl a soft and gentle, hogy megfürdesz benne aztan haladjunk, ezt nem szabad kilószámra kenni. A csomagolása nagyon szép, különösen tetszik a kis gombos záródása, a tükör is szépséges benne, bár utazáshoz maga a doboz kicsit nagy szerintem. Ennyi ellenérvet tudok felhozni ellene, valamint az árát, dehát ezt a minőséget meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Lencseee

2019. február 13.

Egy csodalatos bronze glow tulajdonosa lehetek. Mar egy hosszabb ideje hasznalom, es nagyon-nagyon szeretem. Mar nem is erzem nelkule teljesnek a sminkemet, ha nem kerul fel reggel az arcomra. Nagyon hosszan tart. Nekem a csomagolasaval sem tortent semmi. Iszonyat mennyisegu highlighter van a dobozban, valszeg ebben az eletben azert meg elfogy, mert nagyon szivesen hasznalom😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Harmatka

2017. július 14.

Számomra ez a termék a nagybetűs highlighter! Annyira gyönyörűen emeli ki az arccsontomat, annyira természetesen csillan meg a fényben. Egész nap tartós, nem tűnik el a nap végére az arcomról. A sminkem kötelező kelléke.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

scorpionqueen

2016. november 6.

Mehh, hmm, ez nem olyan egyszerű, mint gondoltam. Ugyanazon a napon vettem egy Holy Grail terméket és ezt. Nem mondom, hogy megbántam, de ha nem vettem volna meg, az égvilágon semmiről nem maradtam volna le. Pink Glow: nagyon hideg, sok-sok ezüsttel dúsított rózsa, világos bőrűeknek jó. A fehér foltok benne sajnos sokkal keményebbek, mint maga a rózsaszínű púder, pont a kedvenc highlighter ecsetem nem is tud mit kezdeni ezzel a kompozícióval, egyszerűen olyan kemény, hogy nem tudja felvenni. Keményebb, tömörebb ecsettel tudom csak felhordani. Sokmindent egy hideg rózsaszín highlighterről nem lehet elmondani, már minden brandnek van ilyenje. Szép, jó, adagolástól függően erős a fénye. Lehet vele brutális fénycsíkot húzni és diszkrét kis kiemelést is produkálni. Tartós, nem potyog sehová, megfelelő ecsettel könnyedén, szépen, jól lehet vele dolgozni.
Kivitel: Csodálatosan néz ki kívül-belül, de komolyan, egyszerűen öröm nézegetni is. DE! Eléggé porzik, ami általában jellemző a Bobbi Brown termékekre sajnos, a gyönyörű kompakt már két használat után iszonyatosan nézett ki. Egy ideig takarítgattam, aztán meguntam. Lehet, hogy ez nem mindenkit zavar, de engem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

nyafatka

2016. január 19.

Szépen kiemeli az arcot és végre egy highligher ami nem sárgás- bronzos hanem halványrózsa szín, mint a meteorites.... Poralapú, de finoman krémes azaz nem szárít.
Picit mintha 5-6 óra használat után hullanának a csillámok, bár annyira nem érződik benne hogy nagydarab csillám poros darabokból állna össze a púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.