Bobbi Brown

Ár:   14 700 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. március 16.

Ár:   14 700 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Szemkrémek

Gyorsan felszívódó szemkörnyék-ápoló, mely természetes hidratáló összetevői felszívódnak a bőrben, így a szemkrönyéki bőr 24 órán át puha, és felfrissült lesz. A bőrpuhító összetevők megfelelő szintje biztosítja a könnyű textúrát, így a korrektort könnyű egyenletesen felvinni. Az Aloe vera és hamameliskivonat nyugtatja a bőrt. A jojobamag, avokádóolaj és szklavén folyamatos ápolásról gondoskodik, és élettelivé teszi a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

orchidea8627

2020. december 16.

Nem rossz, kicsit testesebb mint a kedvenc Clinique Moisture Surge szemkörnyékápoló zselém, de a hidegebb hónapokra pont ideális.
Hidratál, és közben nem irritál. Picit nehezebben szívódik be és hagy egy kicsit fényesebb réteget maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

tzs

2020. szeptember 23.

Eddig ez a legjobb szemkörnyékápolóm.
Egyszer megtörtént, hogy több hónapos használat után megavasodott, pedig nagyon figyelek a tisztaságra és a gyors visszazárásra. Nagyon fájt, de újravettem és ilyen gond azóta nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Eddig ez a legjobb szemkörnyékápolóm.

széva

2019. november 3.

Kellemes kis krém az már biztos. A szemem nem könnyezik,remélem továbbra is szeretni fogom. Szuper,hogy illatmentes és pici kell csak belőle.
Én nagyon szeretem,pedig sok szemkörnyék ápolótól könnyezek.Ettől még a nap végén is hidratált a bőr a szemem körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 3.

reka003

2019. november 3.

Szörnyű, még jobban kiszáradt tőle a szemkörnyékem és még égetett is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Szörnyű, még jobban kiszáradt tőle a szemkörnyékem és még égetett is

kenyereskriszta

2018. július 30.

Az alapozó előtt szoktam használni az arcomra a nappali hidratálót a szemkörnyékre pedig ezt a szemkörnyékápolót. Nagyon gyorsan beszívja a bőr, így tökéletes primer az alapozó előtt. Én éjszakai krémet is használok, vagyis all-day hidratálom a bőröm. Körülbelül 2 hét után láttam változást, nincs akkora "táska" a szemem alatt és eltűnt a sötét szemalatti folt is. Imádom az illatát, és a a reggeli wellness érzést amit nyújt. Bőven fél év- 1 év-ig elég. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 31.

7 napos használat alapján:

1. Illatmentes - nagy piros pont!
2. Könnyen kenhető, gyorsan felszívódó krém, a reggeli sminkelésnél ez nagy előny - újabb piros pont!
3. Miután felvittem, azonnali komfortos érzést nyújt
4. Az ígért hidratáló hatást kiválóan teljesíti
5. Kár, hogy üveges a kiszerelése - még akkor is, ha az nagyon is ízléses - jobb, ha nem kell spatulával sem belenyúlni egy krémbe
6. A teljes ára barátságtalan

Összességében: egy jó kis krém, ami hatásában teljesíti azt, amit ígér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 31.

7 napos használat alapján:

1. Illatmentes - nagy piros pont!
3. Miután felvittem, azonnali komfortos érzést nyújt
4. Az ígért hidratáló hatást kiválóan teljesíti
6. A teljes ára barátságtalan

Összességében: egy jó kis krém, ami hatásában teljesíti azt, amit ígér!

Adrika91

2018. március 28.

Szépen hidratálja a szemkörnyékemet, hamar be is szívódik, így nem kell sokat várni sminkelés előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

haniko1990

2018. március 15.

nagyon szeretem, extrém hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

nagyon szeretem, extrém hidratálás.

szoszigabi

2017. január 5.

Nekem ő az első szemkörnyékápolóm. Túl nagy elvárásaim nem voltak / vannak, hiszen még nincsenek ráncaim, viszont mostanában intenzívebben sminkelek, ami talán jobban megviseli ezt a területet is, plusz nagyon szeretném minél jobban kitolni ezt a szemráncos dolgot... :)
Nagyon meglepődtem, mert első próbára is meggyőző volt, ébredés után alig hittem a szememnek. Semmi karika, és hiába nincsenek ráncaim, sokkal élettel telibb, hidratáltabb, szebb és egységes, "feltöltődött" arc nézett vissza a tükörből. Pár hete már mindennaposan használom, maximálisan elégedett vagyok vele, nem is gondoltam volna, hogy ilyen hatást vált ki! :) Gyorsan beszívódik, sminkelni is lehet rá szuperül, de nappalra ritkán használom csak. Ugyan húzós az ára, de ha elfogy tuti beszerzek belőle még egyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

cremeblanche

2017. január 3.

Nagyon finom az illata, nagyon helyes az üvegcse, és BB fanatikusként nagyon lelkesen próbáltam ki ezt a szemkörnyékápolót. Mivel a repair nekem még nagyon sok, és a ráncaim sem látszanak annyira eszeveszettül, gondoltam a Hydrating Tonic és a Cream mellé beújítok egy ilyet is. Sajnos 1-2 felkenés után borzasztóan kipirosodott a szemem és kis pöttyök jelentek meg a szemem alatt. Egy szó, mint száz, nekem sajnos allergiás reakciókat indított el a bőrömön. 1-2 hetente kipróbáltam azért (hátha mástól van ez a kiütéses jelleg) de egyértelműen ez a krém okozta. Nem értem mitől lehet, elvégre nincsenek benne olyan anyagok, amik megviselik a bőrt, de nekem valahogy mégsem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Sodium PCA, Trehalose, Phytantriol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Cholesterol eo I eu 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Phytantriol h I al 2 2

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.