Bobbi Brown

Ár:   $45   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   $45
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Azonnal csökkenti a finom ráncokat. Könnyű és színtelen formula, egész nap kényelmes viselet. Sminkelés előtt a bőr előkészítésére vagy napközben az átfényesedés kontrolljára.

Lillla31

2018. augusztus 3.

A cég primerjét imádom, de mivel lecserélődés alatt van a termék, ezt a kis sticket választottam a boltban. Az eladó hölgy nagyon segítőkész volt, és a kézfején megmutatta, mit tud; kvázi kiradirozza a ráncokat, pórusokat és az egyéb bőr egyenlőtlenségeket. Én a szemem alá használom és azt kell, hogy mondjam valamelyest segít. Szilikonos stick, de szem alatt kifejezetten kellemes érzés használni. Viszont ha elkészült a smink akkor csak csúszkál rajta, hiába mondják hogy napközben is lehet vele javítani. Viszonylag gyorsan fogy, és ezen nem segít a borsos ára sem. Nem döntöttem el, újravenném-e ha elfogyna, de az biztos, ha kifelejtem a rutinból, hiányérzetem van. Aki kísérletező kedvében van, próbálja ki, mert a maga kategóriájában az egyetlen "ránc radír" a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.