Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: steiner mari, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Felébreszti a fáradt tekintetet. A korrektor rózsaszín vagy barack alaptónusú, amely kiegyenlíti sötét karikákat.

natulcien

2018. március 15.

Egy sötét árnyalat tulajdonosa vagyok, amit bevallom nem korrektorként használok, hanem arckontúrnak. A sötét korrektor szín, a téli fakó bőrömön tökéletes mutat kontúrként, és a kemény állaga miatt szépen el is dolgozható és még tartós is. Kedvezményesen jutottam hozzá, egy kedves KM-esen keresztül, és mivel nagyon BB rajongó vagyok nem hagyhattam ki, de biztos nem fogom újravenni, hiszen vannak krémkontúrjaim. Irritációt, pattanást nem okoz. A színe szép természetes, és nem narancsos, El fog fogyni, szeretem is ebben a funkcióban, de lehet élni nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Kedi81

2017. október 17.

A színe tökéletes lenne,viszont az állaga tényleg kicsit fura,nagyon sűrű,nehéz egyenletesen eloszlatni,és kiemeli amit nem kéne-még az amúgy nem látható ráncokat,pórusokat is,fedése nagyon jó lenne,de így nem az igazi sajnos,hogy a szemem alatt karika helyett ránc lesz,sajna emiatt csak 3 csillagot kap tőlem,még szerencse,hogy csak kis kiszerelést vettem belőle,mert máskülönben most nagyon mérges lennék,sokkal olcsóbban is lehet sokkal jobb korrektort venni ennél...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

CandyCurses

2016. január 8.

A fedése nagyon jó, ez mindenképp mellette szól.

Ellene azt tudom felhozni, hogy nagyon sűrű, így nagyon alá kell hidratálni, különben szárítja a szemkörnyéket, és ami kevés ránc van, azt mind láthatóvá teszi. Mivel sűrű, nehéz eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

A fedése nagyon jó, ez mindenképp mellette szól.

gilmorelany

2015. október 12.

Nekem a bal szemem alatt van egy csunya sotet resz (vashiany miatt, hiaba figyelsek a potlasra), nem rossz ez a korrektor, magaban viszont nem eleg nekem, fole hsznalok meg yves rocher folyekony korrektorjat (2es), es igy mar 95%ban jo a szitu, mivel nem olcso (ertem en, hogy marka, de akkor cserebe tudjon tobbet, mint egy dm.es cucc), es onmagaban a sotet folt korrigalasra nem eleg, levonok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

moszat

2015. április 30.

Jaj, nem is tudom. Elképesztő mennyiségű ócska korrektor van a piacon, azokhoz képest ez remek lehet. Nem ül ráncba, és ami nekem a legfontosabb, nem szárít. Az árnyalatot alaposan kimértük az eladóval, de nekem a fedése nem igazán meggyőző, a karika átüt rajta, és elég gyorsan fogy. Nagyon magasra rakta nekem a lécet a La Mer korrektor, csak az ára miatt kerestem másikat. Hát ez feleannyi, de tudásban és kiadósságban annyi se. Drogériás vonalról erre ugrani új világ lehet, de én úgy érzem most sajnos lefele léptem.

update: levontam még két csillagot, ugyanis egyre jobban utálom. fedése rossz, és hamar tovább kopik, látványra kifejezetten öregíti a szemem alatti részt, amin most éppen 2 órával a felkenés után tökéletesen átütnek a karikáim. szerencsére olyan tempóban fogy, hogy nem kell sokáig együtt élnünk :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.