Bobbi Brown

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: agen, Módosítva: 2016. június 22.

Kiszerelés:   1,8 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Egyedülálló gél-wax formula mely lehetővé teszi a tökéletes szemöldök megvalósítását, természtesetől a feltűnőig.

8 féle árnyalatban kapható

Anna-

2018. február 22.

Szerény vélemény szerint a Föld nem hordott még a hátán ilyen rossz szemöldök festéket. Utálom. Fénylik, kenődik, lehetetlen szépen dolgozni vele. Mikor meg vettem azt hittem valóban gél állaú, mint mondjuk az ABH dip brow, de a nyomába se ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

agen

2016. június 15.

Eddig freedom-ot (chocolate árnyalat) használtam, elégedett is voltam, de nagyon gyorsan elkezdett beszáradni és a hajam is új színt kapott a nyár közeledtével, így cserére kényszerültem, de egyik világosabb szín sem volt beszerezhető, így gondoltam Bobbinál próbálkozom :) Viszonlyag hamar skerült döntésre jutni, hála a kedves eladólánynak az Arénában. Saddle árnyalatot vettem. Nagyon szép meleg szín, nagyon passzol a hajamhoz. Benyomások elsőre, nekem nehezebb dolgozni vele, nehezebben vettem fel az ecsettel, nagyon viaszos vagy nem is tudom mihez hasonlítsam, de abból a szempontból pedig jó, hogy nem is tudok vele sok festéket felvenni egyszerre, ellentétben a freedom-mal. Az eredmény nagyon természetes, ám elsőre kicsit fényes, ami zavart és sokkal-sokkal nehezebben szárad, mint az előbb említett. De tetszik, mert nagyon szép a színe és sokkal természetesebb hatást tudtam vele elérni, majd pár hét múlva update-elek. Plusz pozitívum a mennyisége. Teljesen fölösleges nagyobb tégelybe tenni, mert úgyis beszáradna, szerintem egy évet megszolgál ez a mennyiség is és valljuk be, nagyon kis helyes a pici tükörrel ;)
Update: fénylik és ez zavar, pontlevonás jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Update: fénylik és ez zavar, pontlevonás jár.

Thegreensophia

2016. május 15.

Isteni! Nagyon természetes, tartós és könnyen kezelhető! Blonde árnyalata van meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.