Bobbi Brown

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: nyafatka, Módosítva: 2016. január 4.

Ár:   10 400 Ft
Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Legmerészebb, legélénkebb színek.Ez a pazar formula hatásosan erősíti az ajkak nedvességtartalmát , miközben intenzíven fiatalítja azokat.

30 féle árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Bobbi Brown Luxe Lip Color

Ár: 6000 , Eladó: audreyenn
Állapot: Új, kezfejen probalt , Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen V foxpost
Ár: 2999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Soly77

2023. április 25.

A Neutral Rose- t vettem meg, hétköznapi fantasztikus luxus minőségű rúzs. Öröm hordani, gyönyörűen mutat, finom visszafogott szín, mégis látszik. Pont ezt kerestem. Nem nehéz viselni... ja és szépen kopik. Ajánlom... szemezek azóta több színnel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 25.

canaille

2023. március 10.

Ó ez egy gyönyörűség. Nekem egy Red velvet-em van, nagyon szeretem. Ez az a piros ami tökéletesen áll a hidegebb bőrtónusú hölgyeknek, valamint szerintem minden évszakban, minden alaklomra viselhető. Mindig vonzottak a piros rúzsok, de ahogy nézegettem a tesztereket nem igazán találtam az igazit. Ő egy nagyon szép telt szín, nem szárít, igazán luxus érzés viselni (nem beszélve a csomagolásáról). Egyetlen hátránya (ezért természetesen nem vonok le csillagot), hogy elég erős az illata (az én orromnak legalábbis).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 10.

fagas

2023. február 7.

Update: Megkaparintottam időközben már a "Neutral Rose"-t is. Mit mondjak, nem csalódtam, csodás ez is, mint a színben erőteljesebb, lent említett társa! Igazi, 5 csilis ajakkencék.:-))
Nagy rúzsos vagyok, így ezt a terméket sem hagyhattam ki.:-/
Nagyon szép, telt színe van a birtokolt "Hibiscus"-nak, egy húzással is tökéletesen fed, nem zavaróan kopik, evés-ivás után kell - természetesen - igazítani. Ápol, puha, egyenletes ajkakat eredményez, szóval igencsak ott van a szeren! Szinte fej fej mellett a kedvenc E.L. rúzsaimmal, nagyon megszorongatva azokat.:-) Fenem a fogam más színre is ebből a luxiból, addig is sűrűn használva ezt a megkaparintottat, és hát...gyönyörködve a végeredményben.;-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 7.

Nagy rúzsos vagyok, így ezt a terméket sem hagyhattam ki.:-/

Lyne

2023. január 16.

Hölgyeim! Ez a nagy betűs, RÚZS! Mindent tud, amit elvárhatunk tőle.. Télen kevésbé szerettem rúzsokat használni, mert a száraz ajkamon, nem mutattak valami szép látványt. Aztán megtaláltam ŐT..🥰 Őszintén nem gondoltam, hogy egy rúzs lehet ennyire pigmentált, hidratáló és még kifejezetten tartós is egyszerre! Amikor először használtam, a krémes állaga miatt, azt hittem, hogy csúszkálni fog és úgy fogok kinézni, mint egy bohóc, de NEM! Egyszerűen gyönyörűen mutat az ajkamon..még akkor is, amikor elkezd kopni, mert egységesen kopik le és halványul el a számról. Komolyan mondom, hogy minden reggel alig várom, hogy végre felkenhessem..Még a legelcseszettebb napokon is önbizalmat ad és csudi szépnek érzem magam tőle, hogy ott virít a számon! Ez a rúzs egyszerűen, csúúúúúúcs!!😍 Receptre íratnám fel minden nőnek, hogy tökéletesen induljon a napjuk…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 16.

SaltyDog

2022. szeptember 13.

Flame az egyetlenem, álomrúzs. Intenzív, telt szín, egy ragyogó, telt, vibrálóan élénk sötétnarancs. Nem szárít, nem csúszkál-mászkál. Krémes, kifejezetten jó viselni. A pírek mellett a rúzsok a gyengéim, sok is van, és kifejezetten jók, ez valahogy mégis kiugrik a mezőnyből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

KezdoManias

2021. augusztus 6.

Spring Pink. Fuksziás, de még irodai környezetben is vállalható, élénk, nyári szín.
A vidámabb, modernebb, nem fekete-arany csomagolásokkal könnyebb engem levenni a lábamról, itt viszont mégis sikerült eltalálni a szögletes forma és széles, fekete sáv segítségével, hogy a dizájnt ne érezzem idejétmúltnak. Persze egy az EL csoporthoz tartozó terméknél a formatervezéssel kapcsolatban hogy is merülhetne fel kétség.
A rúzs maga viszont mégsem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sajnos minden igyekezetem ellenére szárazak szoktak lenni az ajkaim, így az ápoló, ámde gyorsan lekopó rúzsok a legjobb barátaim. Ezeket gyorsan újra lehet kenni, akár másik ajakápoló használatát mellőzve is. A Spring Pink ugyan nem szárított, de táplálónak sem éreztem. Szépen fedett, viszont nem segítedtt eltakarni a picit szárazabb részeket, így nem, vagy csak rövid ideig tűnt egyenletesnek a festék az ajkaimon, az is leginkább csak távolabbról. Közepesen tartósnak gondolom, ámde nem egyenletesen kopik, és mivel pigmentált, az újrakenés nem olyan egyszerű, mint pl. egy csúszkálósabb, gyorsan, midnenhonnan egyszerre eltűnő versenytársánál.
Kenegetem, kenegetem, mert vidámságot hoz maga a szín, és mégiscsak egy Bobbi, de valahogy nálam - a listaáras árcímkét is figyelembe véve - ez közepes teljesítmény. A kevésbé száraz ajkakon persze - mint ahogy azt a lenti vélemények is mutatják - nagyon is jól teljesíthet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

angyalka1225

2021. január 27.

Az úgy kezdődött, hogy besokalltam, hogy a sokadik piros rúzsban csalódtam, amikor a béna kopását felfedeztem magamon a tükörben. Ami meg még a legkevésbé kopik vállalhatatlanra, szimplán csak szárít. Le is mondtam róla, gondoltam, nude-ra váltok, már ha abból sikerül végre nem-szárítósat találnom. Így ütötte ki nálam a két MAC-et a nyeregből két B.B..😅 Ugyanis nude-ra vadászva találtam egy limitált kollekcióból visszamaradt pirosat is, és amilyen elképesztően gyönyörűnek tűnt, olyan nagy kedvencem is lett. Még jobban, mint a nude-ja, mert az az árnyalat (pink nude) picikét túl világosnak bizonyult a számon, pedig sápadt arcú vagyok, nem "kreolos" típus. :) Ettől függetlenül 5 csillagos mind, most próbálok rájönni, melyik lehet közülük az, ami esetleg a Body Shop-os velvet stick poppy pinkjére hasonlít, vagy akár annál sötétebb pink, mert ilyen színekből is szükségem van egy ennyire jól viselkedő rúzsra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

orchidea8627

2020. június 28.

Pár hete a Douglas-ban jártam és megláttam a Pink Nude színt a Bobbi pultnál. Ki is próbáltam gyorsan. :) Jó krémes, de ez a szín valahogy nem csúszkál és annak ellenére hogy krémes, nagyon tartós rajtam. A krémesség pár óra alatt eltűnik ugyan, de a szín valahogy ott marad és nem szárítja a számat sem. Szépen kopik, nincs íze, illata, nekem ez pluszpont. A csomagolás gyönyörű, a belbecs is remek, nekem ez a szín nagyon bevált, nagy kedvencem lett, igazi mindennapi, természetes szín, ami mindenhez megy.

Update: Azóta megvettem a Pale Mauve színben és nagyon szeretem, leradírozott, hidratált ajkakon nagyon szépen mutat. igazi hűvös, világos és természetes rózsaszín ami szintén tökéletes mindennapi viseletre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Villango

2019. február 25.

Almost bare színben kaparintottam meg nagyon baráti áron.
Tényleg luxi, minőségben is meg csomagolás tekintetében is. jó kézben venni, jó felkenni. :)
Nagy rajongója vagyok a Velvet teddy/Kinda sexy (MAC rúzsok) árnyalatoknak, de a MAC rúzsokat ki nem állhatom, így nagy örömömre volt h ez az Almost bare ELÉG HASONLÓ. Nude, de az a fajta aminek van színe, a sminket egyszerűen szebbé teszi. Mehet mellé a kicsit komolyabb szemsmink.
Olyan furán matt, nem matt, inkább félmatt, és tartós, nagyon tartós. Gyönyörűen kopik, a MAC rúzsok elbújhatnak mellette, dehát ez majdnem dupla annyiba is kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Almost bare színben kaparintottam meg nagyon baráti áron.

Wey1122

2018. december 14.

Hibiscus szín tulajdonosa vagyok, hihetetlenül pigmentált csodaszép színek na és a csomagolás :) Kívül belül szép már már dísze a fürdőszobámnak. Igen ápol és tényleg nem szárít drága is én 35 Eurót fizettem érte a Mac rúzsom csak 20 Euróba kerül. Szeretem, de nem hiszem veszek még többet ünneprontó és szigorú leszek vele jó jó de nekem már csak Envy marad az Etalon! Jó lenne ha ez a rúzs azért pár órával tovább maradna az ajkaimon! Ha Bobbi tudná az Envy tartósságát plussz ennek a rúzsnak a szuper tulajdonságaival ötvözni na az lenne a főnyeremény! Sorry Bobbi ez nekem csak 4 -es! Szerintem azok próbálkozzanak vele akiknek kiszáradásra hajlamos ajkaik vannak, rajtam kicsit csúszkál ez a rúzs!
2018.12.14 Update
Közel 3 èv telt a vèlemènyem ìràsa òta!
Ne ìtèlj elsőre,ez fogalmazòdott meg bennem.Ajàndèkba kaptam a Plum Rose àrnyalatot ami egy kicsit lilàs ròzsaszìn! Hideg àrnyalat ,tèl tìpus vagyok hàt fantasztikussan àll! Ez a szìn egyből szerelem lett!Hideg van ilyenkor egy jò hidratàlò rùzs elengedhetetlen,ès ő mindezt tudja! Evèst ivàst jòl bìrja,szèpen kopik nem szàrìt ! Akkor szóval ez most 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

2018.12.14 Update
Közel 3 èv telt a vèlemènyem ìràsa òta!

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos összetevő. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

A Matrixyl 3000 néven ismert kettő peptidből álló hatóanyagkomplex egyik eleme (a másik a palmitoyl tetrapeptide-7). Az összetevőben egy három aminosavból álló peptid kapcsolódik palmitinsavhoz, aminek révén javul a peptid olajban oldhatósága, és ezáltal könnyebben beszívódik a bőrbe. Az összetevő peptid része a bőrben található I-es típusú kollagénnek (bőrünk feszességét többféle típusú kollagén adja) egy egysége. A bőrünk kollagéntartalma (a kollagén egy fehérje, azaz hosszú aminosavlánc) természetes módon peptidekké (rövid aminosavlánc) bomlik, és a peptidek keletkezése újabb kollagén termelésére serkenti a bőrünket. A Palmitoyl Tripeptide-1 működési elve, hogy ha a bőrünkbe kívülről kvázi lebomlott kollagént viszünk be, akkor ezzel  bőrünket „becsapjuk”, és kollagéntermelésre tudjuk ösztönözni. Vagyis a tudomány mai állása szerint a Palmitoyl Tripeptide-1 talán képes bőrünk kollagéntermelését serkenteni, amely bőrünk ránctalanodásához, feszesebbé válásához vezet. További részletek itt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.