KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: nyafatka, Módosítva: 2016. január 4.

Ár:   10 400 Ft
Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Legmerészebb, legélénkebb színek.Ez a pazar formula hatásosan erősíti az ajkak nedvességtartalmát , miközben intenzíven fiatalítja azokat.

30 féle árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Bobbi Brown Luxe Lip Color

CRD

2018. június 27.

Négy árnyalatban vettem meg legutóbbi tengerentúli utamon; Pink Nude, Spring Pink, Pink Guava és Your Majesty.
Meg kell mondjam, hogy eddig én nem voltam oda a márkáért. Bár jó minőségű, a csomagolása sosem tetszett és semmivel nem vonta különösebben magára a figyelmem.. Eddig.
Ez a rúzs tényleg nagyon jó. Tom Ford rúzsokat mentem venni, mert azok verhetetlenek ápolást és tartósságot illetően-mármint a világos árnyalatok, mert azért a sötétek kevésbé tartósak,de ez belefér-de az eladó javasolta hogy nézzem meg ezt a típusú Bobbi rúzst is. Először vonakodtam, de mivel ajándékszett járt hozzá vettem egyet. A Pink Nude volt. Nagyon csodás! A szín szép, a rúzs ápol, egész nap komfortos, mintha rajtam se lenne, de az ajkaim sokkal szebbek, teltebbek-nagyon jó! Másnap visszamentem venni még párat...
Nem mondom hogy olyan mint a TF, mert nem olyan, de majdnem...:) tényleg nagyon jók! És végre a csomagolás se olyan unalmasan szimpla!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

estagnus

2018. június 23.

Ehhez fogható rúzzsal még nem volt dolgom. Régóta szemeztem a márkával, ez volt az első termék, amire beruháztam tőlük. Természetesen egy klasszikust választottam a 26-os Retro Red árnyalatban.
Az egész termék minőségi, kezdve a csomagolással. Kifejezetten egy krémes finisű, ugyanakkor tartósabb darabot kerestem, és ez az. Könnyen kenhető, már-már hidratáló formulája van, nem észrevehető az ajkakon, és emellett gyönyörűen pigmentált, így jól mutat vékonyabb rétegben is. Kedvenc lett :)

estagnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Adrika91

2018. március 28.

Nagyon jól hidratálják a számat. A rúzsok általában kiszárítják a számat ha egész nap rajtam vannak de ő nem!

Adrika91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

orchidea8627

2017. november 25.

Amikor kb. két éve megjelent, nagy reményeket fűztem hozzá és gyorsan ki is próbáltam a Douglas-ban a Bobbi pultnál a Pale Mauve árnyalatot. Sajnos akkor nagyon nem jött be az a szín, úgy éreztem vastag, nehéz, valahogy túlontúl krémes és csúszkálós és a világos szín sem mutatott szépen a számon. Még nagyon érdekelt a Pink Nude szín is, de mivel akkor ez a szín nem volt a Douglas kínálatában, az Aréna meg nagyon kiesett ezért valahogy el is felejtettem a dolgot.
Pár hete a Douglas-ban jártam és megláttam a Pink Nude színt a Bobbi pultnál. Ki is próbáltam gyorsan. :) Jó krémes, de ez a szín valahogy nem csúszkál és annak ellenére hogy krémes, nagyon tartós rajtam. A krémesség pár óra alatt eltűnik ugyan, de a szín valahogy ott marad és nem szárítja a számat sem. Szépen kopik, nincs íze, illata, nekem ez pluszpont. A csomagolás gyönyörű, a belbecs is remek, nekem ez a szín nagyon bevált, nagy kedvencem lett, igazi mindennapi, természetes szín, ami mindenhez megy.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

winnie

2017. szeptember 2.

Kettő színben vásároltam. Az egyik egy nagyon erősen pigmentált rózsaszín árnyalat, a másik egy hétköznapibb, természetes szín, amit a sminkesük ajánlott. Érdekes, hogy az intenzív színű nagyon tartós, de a naturálisabb nem annyira. Pozitív, hogy a híres Mac rúzzsal szemben azért valamivel jobban tart. A csomagolása elképesztően szép, nagyon igényes, de el is kérik érte a pénzt, 10.000 felett volt darabja. Nagyon jó lenne, ha a naturálisabb, többet hordott szín is olyan szupertartós lenne, mint a pink. Így csak 4 csillag.

winnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

vasilissa

2016. június 14.

egy szép nude szinem van, imádom!!!! Tartós, gyönyörű , fotózásokra is ajánlom

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

egy szép nude szinem van, imádom!!!! Tartós, gyönyörű , fotózásokra is ajánlom

erika81

2016. május 15.

A tokja csodás, a színe pedig hihetetlen szép! Neutral Rose árnyalatban vettem meg. Több rétegben nem szeretem használni, mert ez egy "vastagabban" fedő rúzs. Egy rétegben, vagy ecsettel felvíve viszont nagyon szép! Engem picit szárít, de ez nem von le az értékéből. Van Carmexem! :)

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

nyafatka

2016. április 12.

Egy csoda, imádom Sunset Orange árnyalat hihetetlenül pigmentált, tartós és mint cassie is írta tényleg hidratál. Drágább, mint egy MAC( még douglas kártyával is) - súlyosabb darab és extrább a csomalogolása- ő lesz a másik kedvenc.

Update: Parisian Red szintén bekerült a kollekciómba, az is gyönyörű, most egy Hibiscousra fáj a fogam:)

nyafatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Pöti

2016. március 24.

Hibiscus boldog gazdija lettem a mai nap folyamán... Ha teljes árat kéne fizetnem érte, akkor már inkább egy Envy, nem is mondhatnék mást, hiszen annyit prédikáltam már róla.. :) A szín gyönyörű, érezhetően ez egy hidratáló rúzs, nagyon pigmentált. Alkalmi vétel volt, puszi érte Wey1122-nek, el fogom kenegetni nagy örömmel, de a Bobbi pultnál biztosan nem fogok érte verekedni :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

Pötyi

2016. február 21.

Kicsit vegyesek az érzéseim a rúzzsal kapcsolatban... Gyakorlatilag véletlenül próbáltam egy sminkelés alkalmával, ugyanis úgy voltam vele, hogy a Art Stick-ek tartósságát úgysem veri semmi, maradok náluk, illetve várom, hogy hátha nyáron lesz megint valamilyen limited edition szín. Aztán felpróbáltam a Parisian Red árnyalatot, és paff, kiütött. Nagyon sok rúzsom van, mondhatni a legjobb márkáktól, de az a pigmentáltság és ezáltal vibráló szín, amit itt tapasztaltam, teljesen ledöbbentett. Nem vettem meg egyből, kiváncsi voltam, milyen érzés lesz viselni. A következő döbbenet órákkal később az volt, hogy egy rúzs (tehát nem ceruza, vagy folyékony rúzs) hogyan lehet ennyira tartós. A sok döbbenetnek az lett az eredménye, hogy mára a Parisian Red, a Hibiscus és a Neutral Rose tulajdonosa vagyok. Viszont azért nem írom, hogy boldog tulajdonosa, mert valahogy a kollekció színeivel nem vagyok tökéletesen elégedett. A piros nagyon szép, bár a minőségében és kategóriájában alatta járó MAC Ruby Woo vagy All Fired Up gyakrabban kerül a számra, mint ez. A másik két természetesebb árnyalatot gyakrabban hordom, de nem vagyok beléjük szerelmes. Várom a nyarat, hogy hátha kicsit más bőrszínnel máshogy mutatnak, illetve akkor majd el lehet kalandozni az egy-két (sajnos nem sok...) vibrálóbb szín irányába.
Úgy érzem, hogy ez a szín dilemma ízlés kérdés, és így 5 csillagot adok, mert a formula tényleg fantasztikus!

Pötyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate