Bobbi Brown

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. április 12.

Kiszerelés:   3,7 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Ez a krémes formula az ajkakon és az orcákon is alkalmazható. A színek széles skáláját kínálja az arcbőr különböző árnyalataihoz. Minden bőrtípusra alkalmazható. Krémes állagú, és könnyű felvinni. Az orcákon a jobb eredmény erdekében használjuk az ujjainkat vagy alapozóecsetet.

Darjeeling

2021. június 18.

A maszk lekerültével ismét elővettem, nem romlott meg, köszönhetően a kompakt tetős kiszerelésnek.Nagyszerű a mini tükör a fedélen, s a remek, halvány árnyalat, amely rúzsaként és arcccsonton is diszkréten szépít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 18.

orchidea8627

2020. június 28.

Nekem a Fresh Melon árnyalat van meg, ez egy gyönyörű, világos barackos szín, nagyon friss kis tavaszi-nyári árnyalat.
Krémes, puha és könnyen eloszlatható, de nem lesz olyan púderes finishe pl mint a nagy kedvenc (és megszüntetett :'( ...) MAC krémpirosítómnak, de még így is tartós, a nap végén is a bőrömön van.

UPDATE: Azóta jobban szeretem a természetes és ragyogó finsish-t mint a mattot, így nagy kedvencemmé vált. A Fresh Melon továbbra is a kedvenc színem, illetve a Powder Pink-et is előszeretettel használom. Tavaly nyáron kijöttek egy szuper limitált színnel, ami Pink Flush névre hallgat, illetve ennek a dobozában egy gyönyörű krém-highlighter is helyet kapott (White Opal). Mindegyiket imádom, de még egy-két szín hiányzik az állandó palettájukból szerintem, egy egészen világos fehér alapú pasztell mályva és egy semleges, világos bézs még hasznos lenne a repertoárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Mancsoska

2020. június 28.

A Blushed Rose árnyalatban vettem meg. Ha alapozó van rajtam, akkor egy tömöttebb ecsettel dolgozom el, de főleg a sminkmentes, meleg nyári napokon használom, ekkor az ujjammal viszem fel. Nagyon szépen egybeolvad a bőrrel, nagyon természetes, feldobja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

skin

2020. május 21.

Powder pink árnyalatban használom és tényleg használom. Pedig én valamiért nem vagyok barátságban a krém pirosítókkal.
Ez azonban más. Ujjal,ecsettel is könnyedén felhordható. Kevés kell belőle . Valóban olyan mintha a bőrödből jönne a pír , természetes hatása van. Nem irritál és nagyon tartós . Mindennapi használat mellett is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 21.

anneshirley

2020. május 21.

A Fresh Melon nevű halovány, barackos árnyalat van meg, amit világosabb bőrűeknek nagyon tudok ajánlani pirosítóként (sötétebb bőrön szerintem nem igazán fog látszódni). Rendkívül üde, tavaszi-nyári szín, van egy kis fénye, anélkül, hogy csillogna. Kellemes, krémes állagú, ennek ellenére a tartóssága is egész jó. Úgy látom, itt a legtöbben kézzel viszik fel, de én ecsettel sokkal szebb eredményt kapok, meg higiénikusabbnak is tartom ezt a módszert. Elvileg van benne parfüm, de szerencsére alig érezhető. Gondolkodom rajta, hogy majd egy rózsaszín árnyalatot is beszerzek belőle valamikor. Rúzsként egyszer próbáltam, de még az én sápadt színeimhez is kevés volt az a pigmentáció, amit itt nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Lilis

2019. szeptember 10.

Elsőre meglepően kicsi a kiszerelés, de jól lehet vele pirosítani. Egy éve használom és kb a fele fogyott el, szóval megéri beruházni egy ilyen minőségi termékre szerintem. Újra fogom venni. A színe tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Bocse

2019. május 13.

Szuper termék, imádom! Tartós és természetes hatást kelt. Nem mászik el nap közben az arcodon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

banita4

2018. április 19.

Egy kedves KM-esen keresztül jutottam hozzá a Blushed Rose árnyalathoz. Ez egy kicsit sötétebb, picit barnásba hajló, málnás szín. Kellett pár alkalom mire kitapasztaltam, hogyan is lesz legszebb a végeredmény, mennyit használjak belőle de mostanra nagyon összebarátkoztunk :) Tartós de egy egész napot azért nem bír ki mozdulatlanul. Elég pigmentált, kevés kell belőle úgyhogy egy életre elég lesz, így szerintem teljes áron is megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Minocska

2018. március 26.

Két árnyalat, a "Powder pink" és a "Raspberry" boldogítja a pirosítóim sorát.
Tökéletesen elégedett vagyok mindkettőjükkel, csak azért nem veszek belőlük többet, mert a többi árnyalat nem igazán az én színem (na jó, talán a "Pale pink" még szóba jöhetne :). Nagyon kellemes textúrájuk van, amit az arcon könnyű eldolgozni, és az enyhe szín mellett szép fényt is ad, az ajkakon pedig nem szárít, és nem ül bele a ráncokba. A tartóssága nem kiemelkedő, rúzsként valahol a Clinique Chubby stickjeihez tudnám hasonlítani - evés után mindenképpen újra kell tenni, viszont egyenletesen kopik, nem hagy karimát az ajkakon. Pirosítóként szerintem árnyalat függő, hogy melyik milyen erősen pigmentált - a brand por állagú pirosítójaihoz képest szinte elhanyagolható a színezettségük, viszont egy bizonyos szintig építhető. Összefoglalva: szerintem nagyon kellemes, természetes smink érhető el velük, ráadásul őrült praktikus, hogy csak egy terméket kell magammal vinnem a nap folyamán. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Két árnyalat, a "Powder pink" és a "Raspberry" boldogítja a pirosítóim sorát.

natulcien

2018. január 20.

Egy kedves KM-esen keresztül jutottam hozzá a Powder Pink 6-os árnyalathoz, és nagyon szeretem. Nem csak magában használom a természetes összhatásért, hanem a semleges színe, és krémes állaga miatt, más pirosítók alá is használom alapként. Nagyon tartóssá teszi az alacsony kategóriás pirosítókat is, és a semleges színe miatt gyönyörű összképet kapok azokkal is. Egy tökéletes kis "must have" darab, aminek sajnos nagyon borsos ára van, de ki lehet fogni olcsóbban is a piacon. Az ilyen kincsekre bevallom szívesen vadászok. Könnyen eldolgozható, és kényeztető érzés a használata, a megszokott BB minőséggel. Örülök, hogy rátaláltam és hogy univerzális darabja lett a sminkgyűjteményemnek, ami szépen együttműködik több termékkel is.
2017.április

Frissítés:
Beszereztem egy Fresh Melon árnyalatot is. Világos, élénk, tavaszi sminkekhez tökéletes. Töretlen a szerelem, és vadászom a következő darabot. Még mindig nem okoz semmilyen bőrproblémát, pedig napi használatban van. mivel hiper pigmentált, biztosan sokáig elég lesz, főleg így, hogy több darabot váltogatva használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

2017.április

Frissítés: