Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. április 12.

Kiszerelés:   3,7 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Ez a krémes formula az ajkakon és az orcákon is alkalmazható. A színek széles skáláját kínálja az arcbőr különböző árnyalataihoz. Minden bőrtípusra alkalmazható. Krémes állagú, és könnyű felvinni. Az orcákon a jobb eredmény erdekében használjuk az ujjainkat vagy alapozóecsetet.

Bocse

2019. május 13.

Szuper termék, imádom! Tartós és természetes hatást kelt. Nem mászik el nap közben az arcodon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

orchidea8627

2018. április 30.

Nekem a Fresh Melon árnyalat van meg, ez egy gyönyörű, világos barackos szín, nagyon friss kis tavaszi-nyári árnyalat.
Krémes, puha és könnyen eloszlatható, de nem lesz olyan púderes finishe pl mint a nagy kedvenc (és megszüntetett :'( ...) MAC krémpirosítómnak, de még így is tartós, a nap végén is a bőrömön van.
A MAC nálam öt csillag, akkor ez 4 és fél, de mivel ezt így nem lehet jelölni, megadom ennek is az öt csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

banita4

2018. április 19.

Egy kedves KM-esen keresztül jutottam hozzá a Blushed Rose árnyalathoz. Ez egy kicsit sötétebb, picit barnásba hajló, málnás szín. Kellett pár alkalom mire kitapasztaltam, hogyan is lesz legszebb a végeredmény, mennyit használjak belőle de mostanra nagyon összebarátkoztunk :) Tartós de egy egész napot azért nem bír ki mozdulatlanul. Elég pigmentált, kevés kell belőle úgyhogy egy életre elég lesz, így szerintem teljes áron is megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Minocska

2018. március 26.

Két árnyalat, a "Powder pink" és a "Raspberry" boldogítja a pirosítóim sorát.
Tökéletesen elégedett vagyok mindkettőjükkel, csak azért nem veszek belőlük többet, mert a többi árnyalat nem igazán az én színem (na jó, talán a "Pale pink" még szóba jöhetne :). Nagyon kellemes textúrájuk van, amit az arcon könnyű eldolgozni, és az enyhe szín mellett szép fényt is ad, az ajkakon pedig nem szárít, és nem ül bele a ráncokba. A tartóssága nem kiemelkedő, rúzsként valahol a Clinique Chubby stickjeihez tudnám hasonlítani - evés után mindenképpen újra kell tenni, viszont egyenletesen kopik, nem hagy karimát az ajkakon. Pirosítóként szerintem árnyalat függő, hogy melyik milyen erősen pigmentált - a brand por állagú pirosítójaihoz képest szinte elhanyagolható a színezettségük, viszont egy bizonyos szintig építhető. Összefoglalva: szerintem nagyon kellemes, természetes smink érhető el velük, ráadásul őrült praktikus, hogy csak egy terméket kell magammal vinnem a nap folyamán. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Két árnyalat, a "Powder pink" és a "Raspberry" boldogítja a pirosítóim sorát.

natulcien

2018. január 20.

Egy kedves KM-esen keresztül jutottam hozzá a Powder Pink 6-os árnyalathoz, és nagyon szeretem. Nem csak magában használom a természetes összhatásért, hanem a semleges színe, és krémes állaga miatt, más pirosítók alá is használom alapként. Nagyon tartóssá teszi az alacsony kategóriás pirosítókat is, és a semleges színe miatt gyönyörű összképet kapok azokkal is. Egy tökéletes kis "must have" darab, aminek sajnos nagyon borsos ára van, de ki lehet fogni olcsóbban is a piacon. Az ilyen kincsekre bevallom szívesen vadászok. Könnyen eldolgozható, és kényeztető érzés a használata, a megszokott BB minőséggel. Örülök, hogy rátaláltam és hogy univerzális darabja lett a sminkgyűjteményemnek, ami szépen együttműködik több termékkel is.
2017.április

Frissítés:
Beszereztem egy Fresh Melon árnyalatot is. Világos, élénk, tavaszi sminkekhez tökéletes. Töretlen a szerelem, és vadászom a következő darabot. Még mindig nem okoz semmilyen bőrproblémát, pedig napi használatban van. mivel hiper pigmentált, biztosan sokáig elég lesz, főleg így, hogy több darabot váltogatva használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

2017.április

Frissítés:

bbkriszta

2017. október 11.

csodás, multifunkciós darab, a pirosítás mellett szájra is szoktam használni, különösebben nem is szárít, de azért egy kis hidratálás elkél az ajakaknak
kis helyen elfér, nagyon eltaláltak a színek, természetes hatás, szép bőrkép, szóval szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

titikutyus

2017. június 27.

A Calypso Coral színárnyalat van meg nekem, évek óta az egyik kedvenc pirosítóm. Fehér bőrön nagyon természetes hatású, élettel telivé varázsolja az arcbőrt. Az ajkaimra vékonyan, egy ujjal óvatosan ütögetve vittem fel a terméket, időnként színtelen ajakápolót tettem még rá. Nemrég újravettem ezt az árnyalatot az új pot rouge kiszerelésben, és azt tapasztaltam, hogy kicsit más a színe mint a korábbi kiadásnak, talán kevesebb benne a rózsaszín árnyalat, inkább narancsosabb az összkép. Ez az új, kicsit más szín is nagyon tetszik, de az eredeti volt az igazi számomra, több életet vitt az arcszínembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Adena

2017. április 6.

Én nagyon szeretem, nagyon szép finish-t ad :) Az én száraz, érzékeny, mitesszeres bőröm ettől nem pattog ki, nem szárítja! A Full coverage brush-sal felvíve a legjobb, de ujjal, a bőrve ütögetve is nagyon jó. Az uber beige színűt pedig bronzosításra használom por bronzosító helyett, és nagyon szuper az is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

dodessz

2017. február 28.

Mini Must Have-ben levő pink árnyalat van meg, ami nekem egy szép tavaszi szín :) Ecsettel nekem könnyebb felvinni, úgy igazán szép babás orcákat lehet varázsolni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

carmenjade

2017. február 15.

Szeretem az állagát, az orcákon nagyon természetesen néz ki ujjal felvive. Az üzletben a sminkes ecsettel kente fel, de hétköznapi használatra kényelmes és gyors kézzel. Hidegebb évszakokban szívesebben használom a por állagú pirosítókat, de nyáron gyakrabban nyúlok ezért. Szájra használva nekem nem annyira jött be, mert nagyon hajlamos a szám kiszáradni és nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol