Bobbi Brown

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boro75, Módosítva: 2020. február 19.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

"Sminkmeseterek által kreált szemhéjfesték paletta, melynek mind egyes darabja öt gyönyörű árnyalatot tartalmaz a lenyűgöző, személyre szabott végeredményért."

5 változatban kapható

Boro75

2020. február 17.

Nagyon szépek a színek, felhordva is nagyon tartós egész nap hordható. Jól variaálható mind az öt szín. A szürke és a barna enyhén csillogó. Nem kell megijedni a sötét színektől mert csak akkor nagyon internzív ha sok rétegben van fent. Nekem sajnos nem nagyon bírta a szemem, pár nap hordás után egy kicsit viszketett tőle, igaz én kontaktlencsét hordok és mostanában csak Clinique-t használtam, és abból is csak egyféle színt. Aki tud sokféle szemhéjpúdert hordani és szeret kísérletezni annak bátran ajánlom, mert nagyon jó minőségű és szép!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 17.

Emolliensek: Tricaprylin
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Chlorphenesin, Potassium Sorbate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.