Body&Soul

Ár:   625 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmarple, Módosítva: 2015. március 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Csábító pihenés - a Body&soul bodyspray egyedülálló, fantáziadús orchidea illatával és paradió kivonatokkal kényezteti érzékeit, frissíti a bőrt és kellemes hűsítő hatása van.

annix

2017. május 18.

Nagyon szeretem, megnyugtató, szép, nőies illat, nem vág pofán egy adag szintetikus gyüniillat, mint a testpermetek többségénél, édes, de nem fullasztó. Hamar elillan, de egy testpermettől nem is várok többet. Elfújkálom, ha épp nem citrusokra vágyom a nyári melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Odil

2016. május 6.

Mintha az öblítő illatát összemosták volna (figyelem, egy spirituális ponyvába illő képzavar készül) a szaunakövek gőzével. Isteni relaxillat, meglepően kellemes, nem szárító testspray bőrre, hajra, és bárhová, amit jó ötletnek tűnik fél órára elvarázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Jelizz

2015. november 7.

Nagyon nagy csalódás volt... én mindig is az Avon testpermetjét használtam, és váltani akartam valami jó árban lévő nagy kiszerelésűre, ezért megvettem ezt a fajtát.
Ki is próbáltam és borzasztó :( .. LOCSOLÓ KÖLNI illata van, émelyítő, nem frisít, egyszerű illatos színes víz :( felhasználom wc illatósítónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 7.

Hidratálók: Glycerin, Phalaenopsis Amabilis Extract, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.