Body&Soul

Ár:   560 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   170g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofifi95, Módosítva: 2015. március 4.

Kiszerelés:   170g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

siamensis

2018. március 25.

Kellemes meglepetés volt ez a fürdőbomba. Isteni az illata, szép pirosra színezi a vizet, és nemhogy kiszárította volna a bőröm, hanem még táplálta is, pedig az összetevők alapján nem erre számítottam volna. Kiváló ár-érték arány, szerintem még be fogom szerezni ezt is, és más illatban is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

katuc77

2017. március 21.

Nagyon szuper ez a fürdőbomba. Jó nagy méret, úgyhogy én nem használtam el az egészet egy fürdés alkalmával. Szerintem három alkalomra is bőven elegendő. Nagyon finom az illata, nem szárította ki a bőrömet egyáltalán. A gyerekek fürdővizébe is beletettem, nagyon élvezték, ahogy pezseg, és imádták, ahogy megszínezte a vizet. Az ára is szuper. Biztos kipróbálok még más fürdőbombát is a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Nicu

2017. február 18.

Nagyon finom illata van, a testápolóját és a kézkrémét is szeretem. Szép piros lett tőle a víz, és nem szárította ki a bőrömet. A többi illatot is ki fogom próbálni. És még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

picurcica

2016. december 9.

Nagyon megéri a pénzét!
Kellemes az illata, a színe csodás. Hihetetlenül kellemes volt használni. Pihe- puha bőrt eredményezett és még másnap is lehetett érezni az illatát a bőrömön.
Abszolút megérdemli az 5*-ot!

Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Nagyon megéri a pénzét!
Abszolút megérdemli az 5*-ot!

Nagyon ajánlom!

petraa93

2016. április 29.

Isteni illat, csodaszép szinű víz, pihe-puha bőr. Kell ennél több? :) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Isteni illat, csodaszép szinű víz, pihe-puha bőr. Kell ennél több? :) 5*

Viki995

2016. április 11.

Nekem nagyon bejött ez a kis illatos gömb :) Egyszerűen olyan fincsi az illata, hogy az ember alig bírja ki, hogy bele ne harapjon :D szerintem ezzel nem csak én voltam így. Valóban egy kicsit lassan oldódik, de egy kicsit megkevergetem a vizet és ennyi. Én személy szerint 2-3 fürdésre osztom szét, (nem azért, mert annyira drága lenne, az ára teljesen jó, mitöbb elég olcsó a hasonló termékekhez képest), csak azért, mert én soknak találnám egy fél kád vízbe ezt a gigantikus méretet :D de ez ízlés kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

Kamillavirag

2015. november 8.

Szerintem nagyon jó kis fürdőbomba! Olcsó, illatos és nagyon jó puha lett a bőröm utána! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

zsofifi95

2015. május 28.

Szerettem, az első fürdőbombám volt. Jó illata volt, szép pirosra festette a vizet :) Szerintem egy kicsit lassan oldódott fel, vagy csak én voltam türelmetlen. Viszont nagyon jól hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 28.

PVP 0 0