Body&Soul

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baba_girl_16, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

A grapefruit és a bergamott friss illata életre keltik érzékeit és gondoskodnak a kellemesen vitalizált bőrérzetről. Nedvességmegőrző összetevői fenntartják bőre természetes egyensúlyát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nikolett

2016. január 19.

Tegnap vele zuhanyoztam, direkt őt akartam kipróbálni. Biztos nem venném meg... pont az ellenkezőjét tapasztaltam, mint az előttem szóló Krémmániás Kolléganő ( :) ), nekem nem habzott valamiért és az illatát sem éreztem különösebben. Ez nekem így egy hármas, mert tisztító hatására panaszom nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Tuszy

2015. november 4.

Meg vagyok vele elégedve, az illata nagyon jó :) Rendesen habzik, én szeretem. :) :) Praktikus is ez a tubus, mert így lefelé folyik mindig, és az utolsó csepp is ki tud jönni :D :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.