Body&Soul

Ár:   650 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. június 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Élénkítő pihenés - a Body&Soul testspray élénkítő gránátalma és piros gyümölcsök illatával élénkíti érzékeit , frissíti a bőrt, és kellemesen hűsítő hatású. Bőrbarát pH.

Klaudia2121

2019. december 4.

frissítő illatú,viszont nem tart valami sokáig,hiába fürdés után magamra fújom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

frissítő illatú,viszont nem tart valami sokáig,hiába fürdés után magamra fújom

orsolyap

2018. augusztus 17.

Sajnos az ajándékcsomagból ez volt a leggyengébb láncszem. Tartóssága nulla. 10 perc után magamon az illata nulla. Lakást illatosítottam vele. 1 óra után ott is nulla volt az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Banszky

2017. augusztus 30.

Ajándékba kaptam így elhasználgatom de számomra egy testpermethez képest is gyenge a tartóssága és egyáltalán nem tetszik az illata. Ennek ellenére nagy kiszerelés ez nekem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

kisstimi93

2017. március 27.

Nagyon szeretem. Nem ragad, tartós illata van. A vaníliás társával együtt már többször újravettem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

kovacsliliii

2016. augusztus 24.

Nagyon imádom! Tipikus nyári testpermet, gyümölcsös illattal. Frissíti a bőrt, nagyon kellemes illata van, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

0bikbik0

2016. július 30.

Nagyon finom illatú nyári testpermet (már persze, ha valaki szereti a gránátalma, meg a bogyós gyümi illatot). Ugyanúgy működik , mint minden testpermet, finom illatot hagy maga után néhány percig, egyébként meg frissíti a bőrt. Én hidratáló hatást nem tapasztaltam, de nem is várom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 30.

dorqaap

2016. április 3.

Nyami, nagyon fincsi illat. Esténként fújom magamra, mert sokáig nm marad meg. A vége felé már meguntam az illatot. Nagyon sokáig elég, és árban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

tellmeastory95

2016. március 22.

Tetszett a flakon, az illata pedig különösen! Imádom a testpermeteket, mert nekem az a fontos, hogy én érezzem az illatot, a többi ember nem érdekel! :D Hosszú távon még nincs tesztelve, de egyenlőre imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

rafi

2016. február 22.

Az illata fogott meg, impulzvásárlás volt. Az illatát alapvetően nagyon szeretem, bár nekem sem gránátalma, sem áfonya. De kellemes, édes, gyümölcsös és frissítő. Én igazából leginkább a melegben szoktam használni frissítés céljából, hogy azért mégse egy flakon vízzel spriccelgessem magam. Arra tökéletesen megfelel, viszonylag hosszú ideig frissnek érzem magam tőle. De hétköznapi használatra nem használnám, mert az illatát nagyjából addig a pár percig tartja, amíg a frissítő hatás is tart, a ruhák talán kicsit tovább bírják, de egy egész napot biztosan nem, arra ott vannak a parfümök. :)
Én igazából szeretem, nem bántam meg hogy megvettem. Nem hiszem mondjuk, hogy újraveszem, de amilyen sok van benne, jó ideig nem is kell ezen gondolkodnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

Black Fairy

2016. február 13.

Őszintén nem értem ezt a terméket...kedvem, de ez olyan édes kis semmiség...tökéletesen felesleges, de isteni illata van...hmm...a gránátalma a kedvenc gyümölcsom szóval...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40