Best of Beauty 2019

Body&Soul

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juhaszivett85, Módosítva: 2012. szeptember 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Bubus06

2015. december 6.

Anyukámtól kaptam ajándékba, mivel tudja jól hogy nagyon szeretek mindent ami vanília illatú. (Khm..Hát a marcipánt kevésbé. Ezt elviselhetőnek éreztem még.) És ugyan az a tapasztalatom az illatával kapcsolatban, mint katacita-nak. Iszonyatosan rövid ideig éreztem én is a bőrömön. A flakonjából szimatolva, meg amikor felkentem a bőrömre a zuhany alatt, és ennyi. Utána semmit. DE nekem viszont szörnyen kiszárította a bőrömet, és az arcomat is megszoktam mosni a tusfürdőkkel, amiket aktuálisan használni szoktam, és úgy fájt az arcom ennek a használata után, hogy nagyon. Feszült szabályosan a bőr az arcomon. De azért elhasználtam, hogy ne vesszen kárba..Az pedig garantált hogy nem fogom újra venni legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

katacita

2013. november 23.

Amikor beleszagoltam a boltban, tudtam, hogy kell nekem, isteni marcipánillat csapott ki a flakonból. Aztán fürdésnél is, amikor felhabosítottam. Csakhogy az egész tartott kb 10 másodpercig. Mármint az illat. Utána semmit nem éreztem, hiába szagolgattam a habját, a bőrömet, semmit nem éreztem. Pedig a fürdés elején annyira intenzív volt az illata, és úgy örültem neki, de aztán sajnos nagyon hamar elillant. Egyébként nem szárít, az ára is rendben van, ezt a lefele fordított flakon jelleget viszont nagyon nem szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!