BodyMed

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, az összetevőket feltöltötte: agicsajszi, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Megakadályozza a túlzott mértékű izzadást és a testszag kialakulását. Csökkentett illatanyagtartalommal.

Hecate

2018. április 28.

Engem se védett a verejtékezéstől és a szagával, szaftos állagával én se tudtam kibékülni. :( El se fogyott mikor már a szemetesbe dobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

pont

2013. július 18.

a hatása közepes, de még ha tényleg érne is valamit, akkor is használhatatlan lenne a szörnyű állaga (folyik!! folyik mindenhová!) és borzalmas-émelyítő illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

vegyesz001

2012. november 7.

A vichyt drágának találtam a gyógyszertárban így még ezt a terméket ajánlotta a gyógyszerész (gondoltam a 900 ft nem is drága érte)..........de inkább ne is mondta volna, h létezik ez az izzadásgátló. Az illata miatt talán nagymamámnak tudnám ajánlani, de senki másnak. Megbántam, h megvettem, ki is dobtam már első használat után. Normálisan meg se száradt ahogy befújtam vele magam, folyt végig az egész oldalamon, az illatától meg egyenesen rosszul lettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

anissa

2012. augusztus 25.

Eeén sem ajánlom,-ahhoz képest amennyibe kerül tényleg semmit nem használ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Eeén sem ajánlom,-ahhoz képest amennyibe kerül tényleg semmit nem használ!

nani

2012. július 7.

Nekem nem jött be. Illata régies, émelyítő, izzadásgátló hatása pedig 0.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

Nekem nem jött be. Illata régies, émelyítő, izzadásgátló hatása pedig 0.

narancsdzsem

2012. május 21.

Ne. Soha. Senkinek.
És ez még csak a "natúr illat" volt. 70 éves öregurak púderes aurája.... atyaég...
Ja, és semmi izzadásgátlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

Ne. Soha. Senkinek.
Ja, és semmi izzadásgátlás.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.