BoHo

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cirné, Módosítva: 2019. január 23.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Sminkek szájra

Áttetsző színt adó, selymesen fedő, enyhén fényes rúzs. A BoHo természetes összetevőjű rúzsok hidratálnak, ápolnak és ápolt megjelenést biztosítanak. Íz,-és illatmentesek, nagyon pici grapefruit mag olaj kivonat található bennük, mely antioxidáns.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tvylvis

2021. október 30.

A 204-es árnyalatot kaptam ajándékba. A szín egy szép, közepes tónusú pinkes-bogyós szín lenne, de a metálos finise sajnos rettentően idejétmúlt. Otthon kipróbáltam 1-2-szer, de sajnos eléggé szárította a szám, ráadásul elég csúnyán kopott. Ha már natúrkozmetikum rúzs, akkor az Alterra-Alverde-Terra Naturi trió durván kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

clairenoctuelle

2020. február 3.

A 105-ös "Tapis rouge" elnevezésű árnyalat van meg, ami a nevéhez híven egy gyönyörű, vörös szőnyegre illő, matt vörös rúzs. Nagyon tetszik az árnyalata, igazi alap darab, amely hideg és meleg bőrtónuson is jól mutat. Ráadásul meglehetősen tartós, ugyanakkor nem szárítja az ajkaimat. A természetes összetevőiért és a környezetbarát csomagolásáért pedig külön plussz pontot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

delila6400

2019. április 10.

Nekem a Grenade színárnyalat van meg, ez fényes, csillogó. Szerencsére csak kinézetre sötét a szín, felkenve gyönyörű szép, bogyós gyümölcsös pirosas hatasú. Minden rúzst úgy használok, hogy kenek alá pici ajakápolót, ezt is úgy szoktam és nem szárítja a számat. Olyan szép összetevői vannak, hogy biztosan veszek majd más színűt is. Mostmár minden sminkterméket natúrkozmetikumra igyekszem cserélni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

m_maya

2017. december 18.

A RAL 308-a színt vettem meg. Maga a szín nagyon szép, viszont egy-két óra alatt lekopik. A számat sajnos nagyon kiszárítja :( úgyhogy emiatt nem fogom megvenni újra. Szeretem a natúr kozmetikumokat, de ez egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Emulgeálószerek: Isostearic Acid
Tisztítószerek: Isostearic Acid
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.