Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A 30% sheavajat és hidratáló kókuszolajat tartalmazó habos testvaj táplálja, kondícionálja és érzékien hidratálja bőröd. A hozzáadott tiszta litsea cubeba és narancsvirág illóolajnak köszönhetően felüdíti és nyugtatja bőrödet.

Makk Zsuzsó

2014. április 12.

Jó erős illata van, viszont hamar elillan. Kicsit becsapós, mert amikor az ember fölkeni a bőrére, még azt az illatot lehet érezni, mint a tégelybe szagolva, aztán ez átvált mosóporszagra/illatra. Nem hidratál valami jól, én most lábkrémnek használom, fürdés után jól bemasszírozom a lábamba. Gondoltam kézkrémnek is jó lehetne, de sajnos nem az igazi. Kicsit túlárazott, még akciósan is, szerintem abszolút meg lehet lenni nélküle. Még ha natúrkozmetikum lenne, de nem az, shea vaj ide vagy oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 12.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Stearate
Emulgeálószerek: Polysorbate-80, Steareth-2, Trideceth-6
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Steareth-2, Trideceth-6
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Litsea Cubeba Fruit Oil, Linalool, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citral, Limonene
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.