Best of Beauty 2019

Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2012. február 21.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A 30% tiszta sheavajat és napraforgó olajat tartalmazó testápoló mélyen hidratálja és táplálja a bőrt.

OCsilla

2015. szeptember 8.

Csodálkozom, hogy hogy tudjátok egész testre használni. Lehet, elszoktam az erős illatoktól, de nekem ez brutál erős. Lábápolásra használom csak, de így is illatozik tőle a hálószoba. A hidratáló hatása teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

tothblancsi

2015. június 16.

Nagggyon szeretem. Eloszor ugy gondoltam, hogy ez tuti tropusi illatu lesz, a nevbol itelve kokusz-barackra szamitottam, erre mikor keszhez kaptam, radobbentem, hogy ez bizony kamilla es zsalya. Ez van, nem banom, sot: erzem, hogy naturkozmetikum, de egyaltalan nincs hagyomanyos gyogynoveny illata (gondolok itt akarmilyen gyogyszertari keszitmenyre peldaul). Modernek, erosnek, de nem tul tolakodonak tudnam leirni. Allagra tomor, de jol el lehet oszlatni a boron es nem marad zsiros utoerzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 16.

ylexe

2015. április 23.

Nagyon érdekes és kellemes az illata, könnyen felvihető, főleg enyhén nedves bőrre. Sokáig érezni a bőrön, mégis gyengéd.
UD: Télre félretettem, jobban illik szerintem tavaszra ez a friss illat. Nagyon szeretem, mert egész nap tartós az illata, parfüm sem kell :) Tényleg hidratál egész napra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

tamarat9

2014. december 25.

Szuper, sokáig elég és az illata valami csoda :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 25.

Szuper, sokáig elég és az illata valami csoda :)

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Stearate
Emulgeálószerek: Polysorbate-80, Trideceth-6
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Trideceth-6