Bomb Cosmetics

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fancsa, Módosítva: 2013. február 28.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Tusfürdők

Ez egy kozmetikai minőségű fürdőszivacs, növényalapú glicerin szappannal és tiszta illóolajokkal. Finoman maszírozd a szivacs "ujjaival" a tested, és figyeld, ahogy egyre habosabbá válik, miközben gyengéden leradírozza a bőröd, mely így sima , puha és selymes lesz.

Olaj - Kukui dió és levendula.

Kiszerelés: 140 g

Csirip74

2014. augusztus 15.

Ajándékba kaptam, nem is tudtam, hogy létezik. Kezdetben nagyon intenzív illatával szinte az egész lakást elárasztotta, később az illat mérséklődött, ahogy fogyott a szappan a szivacsból. Az ötlet jó, használni is kellemes, jól habzik, élmény volt tusolni vele. A szappan fogyásakor levágtam ollóval rövidebbre az "ujjacskákat" így még jobb volt használni. Elhasználtam már de venni fogok, az biztos. Több tusolásra elég mint ahogy a papíron írják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

fancsa

2013. március 1.

Magamtól biztos, hogy nem nyúltam volna rá, de karácsonyra kaptam egyet és kellemesen csalódtam. Az illata fenséges és pezsgő, ezek a kis "ujjacskák" meg igazán jól végzik a dolgukat! Krémes, lágy habot képeznek, amit aztán szinte elmaszírozhatunk a bőrünkön. És nem utolsó sorban egy nagyon eredeti ötlet! Egybegyúrni a szivacsot a szappannal... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1