Bomb Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fancsa, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Tusfürdők

Vedd a kezedbe a tusolóvajat, és körözve maszírozd bele a kakaó és shea vaj koncentrátumot akár fürdés, akár zuhanyzás során a vizes bőrödbe, amely egyben tisztító hatású is. Használat után öblítsd le! A színtiszta vajból és illóolajokból készült tusolóvajakat egy praktikus kis akasztóval is ellátták, így könnyen felfüggesztheted őket tusolás közben.

Illat: Tiszta makadámia dió és ylang ylang

Kiszerelés: 70g

scintilla

2019. március 11.

Frissítés: nem pontozom le, de iszonyúan csúszott a zuhanytálca utána, örökké sikáltam. A férjem hallgatott nagyokat, de amikor megemlítettem neki, bevallotta, hogy majdnem elcsúszott miatta. Úgyhogy óvatosan a lubickolással!

Ajándékba kaptam, nagyon jól hidratál, meg vagyok elégedve vele. Boldogan elhasználom, és bátran ajánlom! Az enyém nem túl illatos, de ez nem zavar. Jó, hogy felakasztható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Barbara111

2019. február 17.

Nagyon szeretem, már évek óta újra veszem. Finom puha és hidratált lesz tőle a bőröm, és mivel nem használom minden nap sokáig elég. Főleg télen, amikor a bőröm jobban kiszárad, de lusta vqgyok kenegetni, na akkor tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon szeretem ezt a teusolóvajat, a szappanokkal ellentétben a használata után kellemes puha érzés marad. :)
A makadámdió illatért pedig nagyon odavagyok!! :) Sajnos az ára miatt egy csillagot le kell vonnom és mert nagyon gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Chrissy

2016. november 3.

A piros pöttyös az igazi?! Annak ellenére, hogy vannak piros pöttyei zseniális termék! Szappan és zuhanyzás közbeni testápoló egyben. Végigvajazza magát vele az ember és a bőre szuperpuha és hidratált lesz. Ennyi. Nem kell utána még krémezgetni. Kicsit olajos érzetű a bőrön, de törülközés után csak a puhaság marad. Sok nedvességet zár a bőrbe, s ez a tulajdonsága szerintem mindenkinek jól jön.
Az illata tartós. Az én kedvencem a kókuszos változata. Mennyei!
Sajnos nem olcsó. És sajnos hamar fogy. De akkor is megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Az illata tartós. Az én kedvencem a kókuszos változata. Mennyei!
Sajnos nem olcsó. És sajnos hamar fogy. De akkor is megéri!

csillanoni

2015. november 20.

Nagyon kellemes illata van és rendkívül jól hidratál. Melegebb bőrön jobban olvad. Én nagyon mininálisan öblítem le langyos vízzel és rendesen törölközni sem szoktam utána, maximum felitatom a vizet. Az illata még órák múlva is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

amber

2015. február 10.

Nagyon szeretem ezt a tusolóvajat, kellemes illata van és rendkívül jól hidratál, kicsit mintha habzana is, de alig észrevehetően. Minél melegebb vízzel fürdünk annál jobban olvad a bőrön. Biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

azursatellite

2014. június 18.

Akkor használom mikor a bőröm igényli az extra ápolást. Az illata valami fenomenális! Gyorsan fogy és elég drága, de gyanítom veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

terke29

2014. április 7.

Múlthéten vettem,azóta mindennap használom.Nekem nem húzza a bőröm,bár én szépen lassan nyúzolom végig magamon.Az illata hihetetlen finom,a bőröm hidratált.Nem olcsó,1800ft,és tán ha még két hétre lesz elég,abban sem vagyok biztos,hogy újraveszem,de ettől még csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 7.

Tytto

2013. november 11.

Én szeretem, bár nem használom minden nap, csak különleges alkalmakkor. Szappanos tusolás után átkenyeszölöm magam vele egy kicsit, leöblítem a felesleget és le van tudva a testápolás. Nálam rendesen olvad, magok nem karcolnak, jó zsíros, ami sok embert zavarhat, én kimondottan örülök neki. Az illata pedig sokáig érezhető és nagyon kellemes. Negatívumot nem tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

bjuliss

2013. május 27.

Nekem első pár használatra nagyon tetszett. Az illata nagyon fincsi,ha jól bevizezed,könnyen csúszik a bőrödön,jól hidratál. Zuhanyzás után nem is kell testápolót használnom. Az egyetlen baki nálam az,hogy egy hét után piros foltok jelentek meg a bőrömön használat után.. még tesztelem,de szerintem ez a termék lehet a hibás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.