Bomb Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Lábápolók

Hidratáló sheavaj - 30% - és napraforgó olaj tartalmú, pezsdítő és frissítő lábradír. Tiszta feketebors és ázsiai citromfű illóolaj tartalmának köszönhetően, élénkíti és kondícionálja a fáradt lábakat, egy nehéz nap után.

Kiszerelés: 275 g

ercsike76

2016. szeptember 29.

Ez valami zseniális cucc! Száraz lábra kentem, dörzsiztem, jól bemasszíroztam, majd bevizeztem a lábam és felhabzott. Na nem durván, csak olyan finom puhán! Még utána bemasszíroztam ezt a pihepuha habos-krémet a bőrömbe, majd lemostam. A durva sarokkeményedéssel nem tud mit kezdeni de ahhoz nyilván mechanikus eltávolítás kell, a többit viszont szépen kezelgeti, puhává és selymessé teszi a lábat. Én sokszor egészen a sípcsontomig felkenem azt a puha habot és reggel szép selymes lesz ott is a bőröm.
Nekem ez nagy kedvencem, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Nekem ez nagy kedvencem, ajánlom!

encimokus

2013. július 14.

Hatalma tégelyben van a termék, egy darabig biztos elég lesz. Nagyon sűrű, vaj állagú, jól radírozó termék. Először a vizes talpamon próbáltam, az nem bizonyult elég hatékonynak, ám száraz talpon máris éreztem a különbséget. Sokkal jobban radíroz. Nagyon krémes, egyáltalán nem szárította ki a bőrt, nem is kellett utána krémezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 14.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.