Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kakaó és sheavaj tartalmú fürdőkrém.

Illat: Levendula

Olaj: Levendula és muskátli

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

amber

2015. február 10.

Webáruházból rendeltem csak úgy találomra, de nem bántam meg. Isteni illata van és fürdés után érezhetően puha a bőröm, nem kell testápoló sem. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

További info az összetevőről a KM-blogon >>