Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fancsa, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Illat: Bergamot

Olaj: Fekete bors és jázmin

Csoki és vörös bors darabokat tartalmaz. Érzéki és serkentő hatású.

Kiszerelés: 160 g

fancsa

2012. szeptember 21.

Pont ma este próbáltam ki, mondom egyet relaxálok. Hááát *.* Nekem már az hatalmas élmény volt, ahogy a borsszemek úsztak a víz felszínén. Az első 5 percben meg még a csokiforgácsok sem olvadtak el és kenegethettem magam vele. Az illata fenséges (bár persze emberfüggő, kinek mi jön be). Nem hittem volna, hogy hab nélkül is pancsolhat egy jót az ember, igazi relaxálás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.