Borsalino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: fás-aromás

Összetétel: citrusok, gyömbér, jázmin, cédrus, vetiver, fás jegyek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fragmann

Korcsoport: >54
2017. március 28.

Uraim, nekem ez egy szimpla VETYVER-BOMBA! ...és itt a „szimpla“, az csupa dícséret!
Nagyon bejön ez nékem, mer imádom a száraz, zöld, NÖVÉNY-SZAG-ot!
Itt, kérem, nincs mellébeszélés, itt meg van küldve ezerrel a növény-szag!
..és ez jóóóó...

Olasz illat létére, nem a szokásos „mediterrán-os“ közhelyeket puffogtatja, a citrusokkal, virágokkal, hanem csak ezt a hűvös, zöld, száraz, keserű, enyhén füstös...izét...jaaaaajj, dejóóóó...(!)
(bergamott azért van bőven!)

Ez egy modern klasszikus, nem trendi (hálaIstennek!), de nem is oldszkúl...teljesen baromijó...persze nem kisdedeknek készült, hanem komoly felkészültséggel bíró férfi-állatoknak..(!)
Ezt mindenképp vegyétek figyelembe!
35 alatt nem javasolt, de inkább a 40+.
Persze, egy érett, nagyformátumú, nehézveretű, míves férfi-egó 40 alatt is viselheti...akár...(de ez ma ritka.)

Az egyetlen dolog ami bántó kissé, hogy mintha hamar lebomlana rajtam (is)...nem túl tartós, bár az én extrém-savas bőröm (ami mindent kinyír a Kouros-on kívül, ami(AKI) Elsőszámú Fő-Kedvencem minden-határon-túl, az Összes-Létező-Univerzumokban), nem biztos, hogy mérvadó..ezt a kérdést még vizsgálom.

Mindenesetre, ez egy csudajó illat!
Köszönöm, hogy ráirányítottátok figyelmemet!
Nagyon böcsületes ez a 4 csillag, amire értékelem!

UPDATE:
Az Encre Noire-hoz való hasonlítást nem érzem helyénvalónak (nekem sosem jutott volna eszembe), mert a Borsalino szinte tisztán zöld-növényi jellegű, az E.N. meg sokkal inkább földes-fűszeres. (Persze, ez tök-szubjektív...dehát ezért is olyan jó ez illatszer-mánia-marhaság!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 28.

Nagyon bejön ez nékem, mer imádom a száraz, zöld, NÖVÉNY-SZAG-ot!
Itt, kérem, nincs mellébeszélés, itt meg van küldve ezerrel a növény-szag!
..és ez jóóóó...

(bergamott azért van bőven!)

Ezt mindenképp vegyétek figyelembe!
35 alatt nem javasolt, de inkább a 40+.

Mindenesetre, ez egy csudajó illat!
Köszönöm, hogy ráirányítottátok figyelmemet!
Nagyon böcsületes ez a 4 csillag, amire értékelem!

UPDATE:

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. március 5.

Értem is Laci véleményét meg nem is. Nekem is az Encre Noire ugrik be az illat alapján, de ez egy kicsit lágyabb . Nekem a tartósság nagyon rendben van , de ez inkább intim illat a hatósugár miatt . Én órák múlva is érzem . Nagyon kedvező áron lehet hozzá jutni .Az üvege pedig nagyon minőségi eleganciát sugároz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 5.

Laci

2016. május 10.

Na, most már elmondhatom, hogy nekem is megvan a Cologne Intense. Így magamon az illattal, azon gondolkodom, meg tudnék lenni nélküle? A válasz igen. Na nem azért, mert nem jó, nincs vele semmi baj, de van ilyen illatom. Egy Bvlgari PHE és Lalique Encre Noire szerelemgyerek ez a Borsalino, de míg ezek a szülők nagyon tartósak, kiváló hatósugárral, ez csak tartós, rajtam minimális hatósugárral. Hiába fújtam be magam, 10 perc múlva nem éreztem, hogy be vagyok fújva, zéró illat. Nagyon sajnálom, mert egyébként szeretném. Nem tudok 2 csillagnál többet adni rá, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Joe38

2013. november 24.

Mióta megvan ez a parfüm néhányszor használtam és döbbenetes,hogy mennyire különleges ez az illat!Ugye a Borsalino divatház székhelye Milánóban van.Én nem jártam ott sosem,de jártam Velencében és szerintem ebben az üvegben ott rejlik a történelmi város aurája,a tenger, a kikötő szele,a kis szűk utcák emberekkel teli örvénye,illetve a déli temperamentum, amihez hozzátársul az olasz férfiak lendülete, illetve vadász szelleme, ami a szebbik nem iránti érdeklődésben teljesedik ki!Sajnos nem túlzok,ez mind ott van az üvegben.Ha most mennék Olaszországba valószínűleg ezt az illatot vinném magammal!Az édeskés,aromás,szappanos illatvilág a klasszikus eleganciát ötvözi a férfiasság amolyan romantikus és művészies kifinomultságával.Nekem nagyon tetszik!És mindemellett iszonyú ereje van!Cologne ide, vagy Intense oda,ez a kölni kenterbe veri némelyik legerősebb parfüm erejét, viszont szerintem egyáltalán nem tolakodó illat!Nálam nagyon jól szerepelt a Borsalino CI.
5 óriási csillag a jutalma és még valami:tényleg passzol a kalapos férfi képhez ez az alkotás!Simán el tudnám képzelni ezzel az illattal Alain Delon-t a Samourai c. filmben, vagy Robert Downey Junior-t a Sherok holmes c.filmben, vagy még akár Michael Jackson-t a Smooth Criminal c. klipjében is..................merthogy ezek az emberek mind ott vannak a Borsalino honlapján.......
Talán még annyit,hogy üzletekben még sehol nem láttam ezt az illatot,viszont net-ről rendelni csak a művésziesebb,romantikusabb illetve bevállalósabb középkorosztálynak ajánlanám vagy attól felfelé,dehát mindez csak a szerény véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.