Boucheron

Ár:   8930-15 330 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 20.

Ár:   8930-15 330 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatjegyek: narancs, ribizli, tangerin, citrom, grapefruit, jázmin, rózsa, eper, alma, őszibarack, kasmír, cédrus, vanília, karamell, pézsma

Nessy

2024. január 19.

Irodai kedvenc lett! Az itteni sok jó vélemény győzött meg, hogy próbáljam ki és nem bántam meg, 50 miliset vettem, de a következő már 100 lesz, el fog fogyni, nagyon kellemes. Rajtam elsőre eper és jázmin, frissítő, kicsit fanyar, fiatalos, játékos, de nem gyerekes, nagyon franciás. A hasonló jellegű illatok sokszor lineárisak, de ez nem, tud újat mutatni napközben, néha még mindig nem értem, honnan jön a jó illat...a tartóssága is megfelel, kibírja a munkanapot, luxus öblítő és sampon illat. Ápoltság, elegancia, huncutság, mindenből ad egy kicsit, tökéletes azokra a napokra amikor nincs kedvem gondolkodni mit fújjak, csak szeretnék valami finomat, ami tudom, hogy nem fog zavarni.

Egy dolog még eszembe jutott: kicsit olyan jellegű az illat mintha Tommy Girl (tinikorom kedvence, jelenleg is van belőle itthon) felnőtt volna és munkát vállalt volna egy francia cégnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 19.

Barbara2021

2023. szeptember 23.

A polcon tetszett. A papírcsikon tetszett. A bőrömön viszont nem indult túl jól. Csalódás, gondoltam. Sokat ígér és közben keveset ad. De aztán olyan szép lesz, hogy muszáj lesz megvennem, ráadásul tartós is. Nőies. Igazi nő. Kiegyensúlyozott parfüm. Érdekes, hogy más is ezt írta véleménykent. Meg vagyok lepodve, hogy ugyanarra gondoltunk, és az előttem szólóval mennyire teljesen egyetértek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

anita763

2022. november 1.

Hmmm, még nem értékeltem ezt a csodaszert?🤔 A BQF egy ellenállhatatlan illat, amely nem marad észrevétlen. Nemrég kezdtem el használni, de minduntalan megdicsérik rajtam. Az illat a gyümölcsös, a virágos és fás jegyek tökéletes keveréke. 💖 Ő egy tökéletesen kiegyensúlyozott illat, ami nem túl erős, sem nem túl gyenge, de annál inkább nőies. 💖 A legjobb dolog, amit szeretek ebben a parfümben, hogy a fás és pézsmás jegyei nem dominálnak, és az illat leszáradása nem lineáris. A virágos és az édes jegyek viszont hosszantartóak benne. 💖 Ideális illat egy magabiztos és modern nő számára. A merész modernség és az időtlen elegancia eleven kombinációja, ellenállhatatlan illata pedig tökéletesen illeszkedik a tagadhatatlan bájhoz. 5* 💖❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 1.

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2022. október 19.

Azon kevés illatok közé tartozik, amelyekből több üveggel is elhasználtam az évek során. Nem egy szexizős darab, inkább egy elegáns, fehér tisztaságillat, ami finoman puhán krémesen édeskés, azonban számomra 4 évszakos komfi illat volt, nyáron sem éreztem soha soknak, ráadásul csillámporos testápolóval is lehetett szettben kapni, na azzal volt az igazi! Van még belőle egy pici üveges maradékom, valószínű előhalászom. Tartóssága teljesen rendben van, de szerettem újrafújni legalább 1x a nap folyamán. Az ára remek, én csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a tisztaságillatú parfümöket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 19.

veci

2022. május 22.

Kifújva nekem nagyon hasonlít az Oriflame Giordani Gold Essenzara, amit évek óta használok. A leszáradásban míg az sokkal gyümölcsösebb, és az én orromnak izgalmasabb marad, Quatre redukálódik egy édeskés cédrusos jázminná, ami objektíven nézve egy kellemes illat, de nekem nem elég izgalmas. De aki szeretne egy elegáns, nem tolakodó friss illatú parfümöt, ami nincs horror áron, annak mindeképpen ki kell próbálnia. Szerintem abszolút irodabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

Yeticica

2022. május 13.

Nahát! Múltkorában messzire hajítottam a mintacskamat, azzal a felkialtassal, hogy ez nekem nem köll 😂.
Azóta egesz egyszeruen belattam, hogy nekem a feher viragos illatok tetszenek, igy hiaba kutakodok en a Montale fele rozsak kozt vagy eppen a Bottega fele bőrös vonalon, ha megfeszulok se fog mukodni a boromon/ az orrommal.
Ma - ki tudja miert - ujra magamra kentem a mintamat es wow, wow, wow! Ez nekem maga a megtestesult öblito illat. Regota kerestem. Van egy eroteljes sampon-filingje, amit imadok (eljenek a 80-as evek), vegul leszarad egy isteni finom oblito illatba. Picit tul edes az en izlesemnek, de csillapodik az ido mulasaval. Mar meg is rendeltem (en marha! Utana lattam csak, milyen jo aron kinaljak itt tobben). Mindegy. Kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 13.

Kisvacak

2022. február 8.

A leírt illatjegyek alapján másra számítottam, de kellemes a meglepetés :)
Párhuzamba tudom állítani Mugler Womanityvel, Chloé Nomade-dal, YSL Libre-vel de még CH Good Girl-el is bizonyos szempontból. Nem ugyanolyan, csak hasonló modern benyomást kelt.
Rajtam leginkább fás, citrusos/savanykás, zöldes/samponos, friss, picit akár még maszkulin is. A háttérben nagyon enyhén karamelles vanília és - inkább csak az elején - jázmin.
Nem édes.
Időben változik, komplex. Hosszan tart, jó szillázsú.
Nem tucat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 8.

A leírt illatjegyek alapján másra számítottam, de kellemes a meglepetés :)
Nem édes.
Időben változik, komplex. Hosszan tart, jó szillázsú.
Nem tucat!

Lupiluuu

2021. május 1.

Gyümölcsös, virágos igazi tavaszi illat. Szeretem,hogy gyümölcsösen friss és mégis elegáns, közben a karamell és a vanília megédesíti es nem lesz az a tipikus harsány citrusos illat. Sokszor használtam ezt az illatot nyáron ,mert számomra üdítő és energikus ezért volt, hogy vittem magammal az edzőterembe is. Sok férfi ismerősöm dícsérte, hogy milyen finom és kellemes az illatom.
Nem az a csábításra született " leteperlek " illat, inkább már a meghódított nők illata, akik tudják ,hogy tartoznak valahova, valakihez és csak a szépségüket, nőiességüket akarják kiemelni .... ez a magabiztos, igényes ,bájos nők illata a nőké, akik hisznek magukban, akik már nem vadásznak, nem csábítanak, csak ragyognak. Fiatal ,modern anyukákhoz tudom a legjobban párosítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Boro75

2021. február 25.

Megvettem, mert a Quatre Rose nagyon tetszett. Finom, friss, elegáns női illat, picit liliomot érzek rajta, inkább virágos mint gyümölcsös.Véleményem szerint nem túl fiatalos, de ez nem feltétlenül baj. Fél óra múlva rajtam már egészen más mint kifújva. Érdemes egy kis időt hagyni neki a bőrön. Nem venném újra, ellentétben a Quatre Rose-zal amit sokkal közelebbnek érzek magamhoz, de nem esett nehezembre elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 25.

Verona5

Korcsoport: >54
2020. szeptember 19.

Egyik kolléganőm szinte állandó illata. Nagyon kellemes, mindig megdicsérem rajta, elegáns, irodaálló, nem feltűnősködő, de a lépcsőn utánamenős felhőben jellegzetesen felismerhető darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.