Boulevard de Beauté

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelaig, Módosítva: 2014. március 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Azziz

2016. július 6.

Tavaly vettem egy ilyen szettet, csak más színekkel. Én szeretem, bár néha elbénázom a mágnesezést. Néha sikerül, akkor valami csudaszép, néha meg az istennek sem akar mintás lenni, néha felemás... Szép színei vannak, egész sokáig bírja a lakk. Van, hogy csak simán mágnes nélkül kenem fel, mikor nincs kedvem bajlódni vele. Szinte mindig elrontom egy-kér körmöm, mert beleér a mágnes, ahogy fölötte tartom :) De más biztos ügyesebb. Szóval 5 csillagos nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Miaaa29

2016. május 18.

Még nem próbáltam ki, de amint sikerül írok róla!
Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel a termékkel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Még nem próbáltam ki, de amint sikerül írok róla!
Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel a termékkel?

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.