Bourjois

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   drogáriék, online

• elfedi az arcbőr hibáit, és egységesíti annak színárnyalatát
  • ragyogó, matt és hidratált arcbőrt eredményez
  • semlegesíti a bőrpírt és a szem alatti sötét karikákat
  • elfedi a fáradtság jeleit
  • finom textúrája azonnal rásimul a bőrre
  • lila pigmentek – elnyomják az arcbőr fáradtságának jeleit
  • sárga pigmentek – minimalizálják a sötét foltokat
  • zöld pigmentek – elfedik a bőrpírt
  • SPF 10 – napsugárzással szembeni védelmet nyújt
  • pamutkivonat – hidratálja az arcbőrt

6 árnyalatban kapható

Bourjois 123 Perfect  Alapozó (52 vanilla)
Ár: 2000Ft , Eladó: xixi
Állapot: kipróbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel Debrecenben vagy előre utalás után posta

KisTigris

2021. augusztus 31.

Első használat: Nem ül bele a nevető ráncaimba, ez már jó. A színe enyhén sötét, a nyári színem. Kézzel gyorsan és szépen el tudtam dolgozni, nem csípi a szemem. Meglepő, orrfújáskor nem jön le! Na végre! Yves Rocher fényes primer-ét használtam alá, nem kukacosodik, természetes bőrfényem van. Eddig nagyon jó. Este jelentkezem.
Már délután kezdett kopni, a karikáimat egyből kiszúrta öcsém.
Estére az orromon semmi nem maradt, csak a pöttyök a tág pólusomban. :(
Hát, hát. Az Infallible rajtam jobb volt. Nem fogom újra venni, ezt meg elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Már délután kezdett kopni, a karikáimat egyből kiszúrta öcsém.
Estére az orromon semmi nem maradt, csak a pöttyök a tág pólusomban. :(

Benedetta88

2021. augusztus 17.

Első Bourjois alapozóm, mivel akciós volt gondoltam kipróbálom. Kellemes meglepetés lett számomra. Hidratálóval, fényvédővel is együttmüködik. Nem kukacosodik, hamar megszárad és nagyon szépen mutat az arcomon egy minimális egészséges fényt adva neki. A fedése nem maszkos szerencsére, szeretem, ha nem nézek ki úgy, mint akit levakoltak. Kombinált bőröm van, de max. estére látom fényesnek a T-vonalamat. Az árnyalatot én sem találtam el, de a nyári színemhez már tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Lola21

2020. július 23.

Imádom Bourjois alapozokat. Ezt a fajtát nyáron szoktam használni.A legnagyobb melegben is helyén marad, nem fényesedik át nap végére sem, én 50 faktoros Vichy védőkrém fölé kenem és szépen üutat, nem kukacosodik, nem ragad.Szép egészséges összképet ad és teljes védelemben van az arcom estig.

2019.04.14: Tegnap este összeszàmoltam ebből az alapozóbol használtam el eddig a legtöbbet és ez a legszebb az arcomon, a legtermészetesebb szerintem és külső megfigyelők véleménye szerint is.Szépen kiegyenlíti az bőrszín egyenletlenségeit, nagyon jò pigmentek vannak benne. Nem nehezít, nem maszkos, fizikai fényvédővel is kompatibilis....nem mászkál el, nem fénylik, nagyon szèpen helyèn marad egèsz nap, pedig nem használok pudert fölè. Jelenleg 5honapos kismama vagyok és átálltam a fizikai fènyvèdökre a tavasz berköszöntèvel és így is szépen müködik ez az alapozó.
2020.07.23: sajnos már nem látom a drogériákban, még szerencsével van egy tartalék üvegem. A Notinon még lehet rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

noracska94

2020. június 4.

Én egyszerűen imádom, nagyon jól lehet rétegezni, nem mászik el, nem kopik, és elég matt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Twyla

2020. május 13.

Most találtam rá erre a fantasztikus alapozóra, szerelem első használatra, kb. kettő perc alatt eldolgozom az ujjaimmal, egy pumpányit, tökéletesen fed, pedig nem szerencsés a bőröm es pattanásoltól sem mentes. Nem szeretem a vastag alapozókat, ez könnyű, tökéletesen es rendkívül szépen, gyorsan szárad, végeredményben hozza, amit ígér, pirosságot kiválóan korrigálja, és a sötétebb foltok is.
Vichy normaderm phytosolution krémet használok nappalra, alapozó előtt azt kenem fel, nagyon jó kis smink alap. Végül fixalni Bourjois Porpúder, és simán bírja az egesz napot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Ingi

2020. április 25.

Jó kis alapozó, praktikus pumpás kiszereléssel. Az árnyalattal mondjuk én eléggé mellényúltam, azt hittem a vanilla (52) majd jó lesz, erre sokkal sötétebb és sárgásabb, mint gondoltam. Egy másik alapozóval szoktam keverni, mert az meg túl világos lett :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

sztike

2020. április 25.

Leárazásban vettem az 52-es árnyalatot, ami érdekes módon sötét lett, nem is kicsit ráadásul. Ez csak azért fura, mert a Healthy Mixből az 52es tökéletesen passzol. Világosítóval keverve viszont teljesen rendben van a színe. Sárgás tónusú (hála az égnek, mert néha úgy érzem, malacrózsaszín bőrrel egyszerűbb dolgom lenne alapozóvételnél...), a Healthy Mixnél alapozónál és BB krémnél valamivel sűrűbb. Könnyen eldolgozható, nem oxidálódik vészesen és szépen a bőrbe simul. A legnagyobb bajom vele a tartóssága: nekem zsíros bőröm van és pár óra után elég durván át tud fényesedni ezzel az alapozóval, plusz nagyon könnyen le is jön, elég csak hozzáérni. Sajnálatos módon a finom vonalakba is beleül - púder és primer használata mellett is. Nem rossz, de nem világmegváltó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

RBea

2020. február 8.

A legjobb számomra hónapok óta. Szuperül fed, nem zsíros, nem okoz pattanásokat, nem maszk-szerű, nagyon szeretem. Ősszel-télen használom, és tényleg nem kell rá púder! Vajon miért nem gyártják már? Most olvastam, a krémmánián.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

MissKenedy

2020. január 8.

Update: ismét visszatértem hozzá 2 évnyi barangolás után a drágább, néha sokkal drágább alapozók mellől. Igazából már nem emlékeztem milyen volt használni, csak hogy szerettem:D Fontos infó, hogy kifutó termék, meg fog szűnni, aki szereti, az most tankoljon be notinorol, mert a boltokban már nincs is. +2 évnyi alapozós tapasztalattal azt kell mondanom, hétköznapra tökéletes alapozó sárgásabb tónusú csajoknak. Mattra szárad, púder sem szükséges, ami plusz pont, minél több réteg van az ember arcán kencékből, annál csúnyább élőben. Mióta beépült a fixáló spray a rutinomba, a tartóssága is sokkal jobb, de magában is simán kibírja a munkanapot enyhe fényesedéssel. Szivaccsal, és kis mennyiséggel (nekem e pumpa simán elég a teljes arcra, néha sok is) szép természetes bőr hatás érhető el, irritációt nem tapasztaltam az első üvegnél sem, és most sem.

2018.04: Használtam egy ideig a healty mix alapozóját is a márkának. Azzal sem volt semmi baj, de most hogy jött a jó idő és lekerült rólam a hosszú ujjú, felfedeztem, hogy egyáltalán nincs összhangban a bőröm tónusával. Valahogy sokkal rózsaszínesebb, mint a bőröm. Ettől függetlenül egy remek alapozó. Viszont ez úgy néz ki még jobb számomra. Teljesen sárgás, ám vigyázni kell, mert míg a healty-ből kellett az 55-ös árnyalat és még az is picit világos volt a bőrömhöz, addig ebből az 54-es is sötétre oxidálódik az arcomon. De jön a nyár, jó lesz ez:)
Sokkal mattabbra szárad, nekem pl. nem is kell rá rögtön púder, nap felénél elég ha picit rásegítek. Óvatosabban kell vele bánni, mert hamarabb lehet vele maszkos hatást elérni, ha túl vastagra építgetjük. Fedése szerintem erősebb a testvérnél. Olajos bőrűeknek külön jó pont, hogy picit még szárít is, ha nem hidratál alá az ember rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Tviki993

2019. december 18.

Csak ezt Az alapozót használom évek óta.
Tökéletesen fed, könnyű eldolgozni ( ecsettel szoktam)
Sminkoktatáson voltam és ott is ajánlották ezt az alapozót!
Nem hasznàlom minden nap, így nem tömíti el nagyon a pórusokat!
Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Csak ezt Az alapozót használom évek óta.
Tökéletesen fed, könnyű eldolgozni ( ecsettel szoktam)
Sminkoktatáson voltam és ott is ajánlották ezt az alapozót!
Nem hasznàlom minden nap, így nem tömíti el nagyon a pórusokat!
Kedvenc!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA, Erythritol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.