Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2015. december 22.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Folyékony, frissítő gél, mely színt és csodálatos ragyogás ad. Eggyé válik a bőrrel, tökéletesen természtes, könnyed hatást biztosít mindössze egyetlen pumpálásnyi mennyiség.

rata.sum

2016. március 17.

Egy lábon kihordott agyvérzés után írom ezt a véleményt.
Teljesen más után böngészve rendeltem meg még ősz végén, mert megragadta a szememet a szépséges csomagolás, és bourjois (szeretem a márkát), biztos milyen jó lesz, úgyis csak púderpirosítóm van, és ez a Pink Twice jajdeszépnek tűnik. Úgy bezsongtam, hogy meg is rendeltem 10,5 euróért. #&***@¤>##@&&*//-!!!!!!!!!!!!!!!!
Aztán valahogy csak nem kezdtem használni, egész mostanáig.
Fólia le, pumpálás, izgatott várakozás, semmi. Oké, elsőre biztos sokat kell pumpálni, hogy felteljen a szívóka, pumpa tovább. Semmi, semmi, semmi. Kezdett gyanús lenni, hogy ennyi izommunkával már felpumpálhattam volna az ásványvizet ezer méter mélyről. Szétcsavartam a tégelyt, és olyat káromkodtam, hogy az ég leszakadt. Amennyire a szűk szájon be tudok lesni, középen légüres tér, a pumpa szívószála ebben harangozik. Sűrű, krémes massza oldalt feltapadva (úgy, hogy a talpán állt hónapokig!), esélytelenül, hogy valaha is a pumpa hatása alá kerüljön.
A pumpa szárával kicsit ügyeskedve azért ki tudtam szedni belőle, a kézfejemre kenni és ezzel azonnal beszennyezni az egész terméket. -.-
Maga a pirosító nem rossz. Kellemes, könnyen kenhető, sűrű krém. Elég gyengén pigmentált, ami jó hír az olyan lassú építkezőknek, mint én. Inkább visszatérek háromszor, mint hogy azon kelljen sakkozni, nehogy egyetlen mozdulattal bohócarcot kreáljak. Valóban beleolvad a bőrbe, nappali sminkhez tökéletes...
... lenne, ha tudnám, hogyan fogom kiimádkozni a tégelyből. Leginkább sehogy. Valamennyi még biztos kivakarható valami spatulával, de a nagyja megy majd a kukába. Így kell egy egész jó terméket szép, de ócska csomagolással tönkrevágni, használhatatlanná tenni. Legalább olcsó sem volt.
Aki úgy döntött, hogy egy ilyen állagú terméket pumpás csomagolásba rejt, az nyugodtan elmehet egy p betűs helyre, és most nem a pokolra céloztam. Bocsánat, de nagyon ideges vagyok. ;(
A termék négy csillag lenne, de a förtelem adagoló miatt az egyet is sajnálom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 17.

Egy lábon kihordott agyvérzés után írom ezt a véleményt.
Aztán valahogy csak nem kezdtem használni, egész mostanáig.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak