Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. április 15.

Lelőhely:   drogáriék, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

100% organikus alapanyagot tartalmazó összetevők, 15%-uk biológiai gazdálkodásból származik.

Tökéletes fedés, 8 órán át  tartó matt hatás.

kicsispenot

2019. február 3.

Imádtam. Tökéletes volt, és nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Imádtam. Tökéletes volt, és nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják.

Vivivien

2019. január 22.

Imádtam, sajnos megszünt..Azóta is keresem az alternatíváját, eddig sikertelenül. Ha van javaslatotok, ne tartsátok magatokban 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

bodi.kriszti92

2018. augusztus 13.

Már jó pár éve használtam ezt és nagyon nagyon szerettem. Most hogy eszembejutott, hogy vennem kellene egy púdert..... jutott eszembe megint ez, na és az hogy nem is véleményeztem! :D Próbáltam a healthy mix púdert is, na de ez ezerszer sokkal jobb nála (nekem). Nagyon szép egységes bőrszínt csinál, olyan alapjában véve egészséges kinézetű lesz az ember arcbőre :D A fedésével sem volt gondom, pedig van jó néhány patti utáni foltom és mitesszerem is. Olvasom hogy vannak akik csillámot fedeztek fel benne :O na én nem találkoztam csillámokkal benne hál istennek.. Remélem találok valamerre még belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

kristinakroes

2017. december 10.

Megszüntették volna? Érthetetlen, tényleg nagyon szépen mutatott a bőrön, sokszor csak ezt raktam fel. Fantasztikus púder, gyönyörű összetevők.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

nature12

2017. december 4.

Lehet még kapni valahol? Sehol nem találom, pedig a legeslegjobb púder volt, amit valaha is használtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

honeybya

2017. július 3.

Sziasztok :) Imádom ezt a púdert, szerintem az egyik legjobb, gyönyörű természetes színei vannak, az egyetlen nagy bánatom, hogy már sehol sem találom :( Nem tud esetleg valaki tippet adni, hol érdemes még megnézni? Az 55-ös árnyalatot használom ;) Előre is köszönöm a segítséget :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

czetterjuli

2016. október 17.

Ez volt az első drágább drogériás sminktermékem úgy általában. Akkoriban elég zsíros volt a bőröm (tinédzserkor..), úgyhogy folyamatosan a tökéletes púdert kerestem (azóta megtaláltam: NYX HD Studio Finishing púder). Reménykedtem benne, hogy ez lesz az, de sajnos tévedtem. Ez és a Healthy Mix között vaciláltam, de akkor a csomagolás sokat nyomott a latban (a Healthy Mix-nek nincs pufnija, így nap közben nem tudtam volna igazítani). Nem szerettem ezt a púdert sose. Nagyon matt, nagyon maszkszerű volt a végeredmény, az összes pórust, szárazságot kihangsúlyozta (ha akkor nem volt, másnap lett, mert szárította a bőrömet). Az egyetlen pozitívum, hogy a legvilágosabb árnyalat passzolt a bőrszínemhez, ezért 2 csillag. Ja és anyukám később elhasználta, és ő valamennyire szerette, úgyhogy nem volt teljes pénzkidobás, de semmiképp sem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

creammaniac

2016. február 19.

Nehezen bár, de sikerült hozzájutnom egy 52-es árnyalathoz. Elsőre is nagyon tetszett a termék, azóta pedig folyamatosan, minden nap használom, és a szerelem töretlen. :) Nagyon természetes hatású, szépen idomul a bőrhöz. Nem okoz pattanásokat, ez pedig nálam púdernél ritka dolog. Egyetlen-egy dolog miatt nem kap max. pontot, az pedig az, hogy számomra nem mattít eléggé, pár óra után átfényesedik a bőröm. Én ecsettel viszem fel egyébként, a szivacsot nem próbáltam hozzá. Összességében nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

doratakacs

2015. november 17.

A legjobb púder amivel eddig találkoztam. Nagyon jó minőségű, van egy kellemes puhasága, és rendkívül szép tőle a smink, a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Torpece

2015. november 13.

Nagyon jó minőségű, szépen fed és egyenletesen lehet felvinni, nincsen vakolat hatása sem. Egyedül a szivacskája túl pici szerintem, de ezt lecseréltem egy nagyobbra, ami jobban kézre áll. Alig van már a dobozában, amit most használok, ráadásul a szavatosság miatt is megérett már a kidobásra, de sajnálom...Jó lenne valami akció, mert teljes áron eléggé drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.