Bourjois

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Hosszantartó, extra volument biztosító formulája gazdag, mély fekete pigmenteket tartalmaz, ennek köszönhetően a pillák látványosabban teltebbnek hatnak és vastagabbá is válnak, a nélkül, hogy elnehezülnének. Az extra vastag kefe biztosítja, hogy a festék minden egyes szálat egyenletesen bevonjon.

BEE6

2019. június 22.

Kuponnal vettem, úgy talán megéri. De rengeteg festéket visz fel, nagyon sokat le kell húznom a tubus nyakán, ezért ezt pazarlásnak tartom. Tartósnak tartós, de macerás a felvitel. Alsó pilláimat egyszer próbáltam festeni, az lett a vége, hogy össze vissza maszatolta a bőröm. A csomagolás nagyon szép, a kefe is tök jó, de ennél vannak a márkának sokkal jobb spiráljai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

orsi1293

2019. május 27.

Ilyen rossz szempillaspirállal még nem találkoztam. Az üvege ér 1 csillagot minden más 0-t. Használhatatlan annyi festék jön ki a keféjével együtt, hogy nem látszódnak a kefék. És az üveg száján hiába húzom le, a második alkalomnál már nincs hely, ahol le lehetne húzni a felesleges festéket. Kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 27.

Lolatapsi

2019. május 17.

Előrebocsájtom, hogy nagyon kritikus és válogatós vagyok szempillaspirálok tekintetében (is). Simán lepontoztam a Chanel spirálját, de ezt nem tudom. Igen, sok festéket vesz fel eleinte, le kell simitani róla a felesleget, viszont gyönyörűen szétválasztja és befedi a pillákat. Nekem nagyon tartós, nem maszatolódik, nem kenődik, mit sok high end spirál teszi az ár többszöröséért. A felvett festékmennyiséget leszámítva nálam Guerlain és Lancome spirált taszított le a trónjáról, pedig azt hittem, én már csak ezeket fogom használni. Gyorsan vettem is belőle egy utánpótlást, mert tényleg nagyon megszerettem. Szigorú leszek, a sok festék miatt 4 csillag, de ettől eltekintve csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

kecskesszuszu17

2019. május 7.

Szeretném szeretni, mert fekete, jó a keféje. De annyi festéket vesz fel, amiből nem lehet nem póklábakat csinálni, ami engem kiborít, és valahogy mindenemet összekenem vele, ami még sosem fordult elő. Nem értem, és reméltem hogy jó lesz, mert ha képes vagyok falhoz vágás nélkül fél óra alatt rendbe szedni ezzel a pilláimat, akkor nem pereg és szépen a helyén is marad. Egyébként micellás vízzel könnyen le is jön. Sajnálom, de megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Pantolactone, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.